طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

ده نکته برای طراحی به سبک فرانسوی

بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 14 فروردین 1400 در ساعت 9 : 54 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

وقتی صحبت از فرهنگ و شادی های زیبایی شناختی می شود ، جهان قرن هاست که به دلیل نشانه های تسلط بر همه چیز از آشپزی گرفته تا پوشیدن لباس و حتی  تزئینات و دکوراسیون داخلی ، به فرانسوی ها روی آورده است . بنابراین چگونه می توانید با اطمینان از این حس لذت بخش طراحی های " شیک فرانسوی " در خانه خود لذت ببرید ؟ با چند نکته از طراحان داخلی هیرادانا ، در اینجا نحوه تزئین فرانسوی برای ترکیب نهایی از بالا و پایین ، قدیمی و جدید آورده شده است .

1. اطلاعات جدید را حفظ کنید .

فرانسوی ها با توجه به دنیای پیرامون خود ضمن داشتن وفاداری به بهترین عناصر و اصول دوره های گذشته تمدن خود ، به دلیل ماندن در روند تاریخی خود و منحرف نشدن زیاد از اصول و ایده های کهن در بین مردمان جهان معروف هستند . بنابراین شما میتوانید با استفاده از راهنمایی های شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا برای دکوراسیون داخلی خانه خود اطلاعات جدیدی از نکات الهام بخش تاریخی و دیزاین های تزئینی و زیبایی شناسی را دریافت کنید  .

ده نکته برای طراحی به سبک فرانسوی

2. جسورانه عمل کنید .

در حالی که در بسیاری از خانه های فرانسوی مقداری فضای خالی وجود دارد ، برای این کار دلیلی وجود دارد . دلیل آن هم این است که جهت حفظ راحتی بیشتر چشم ، حداکثر سه عدد مجسمه ها یا لوازم جلوه گر را با رنگهای جسورانه و شباهت های منحصر به فرد حفظ کنید تا چشم متمرکز و سرگرم شود.

3. از کم و کاستی ها به نفع خود استفاده کنید .

برای داشتن یک زندگی سالم و ثروتمند از وسایل کهنه یا ناقصی های طبیعی و قدیمی و یا برای مثال لباس های روزمره کهنه میتوانید استفاده کنید که ضمن احساس اصالت برای شما حس آرامش بخشی را به ارمغان خواهند آورد . به جای تعویض و خرید مجددا مبلمان  و اثاثیه ، از حالت پریشانی آنها به عنوان وسیله ای برای افزودن بافت در یک فضا استفاده کنید . یا از لباس های کهنه خود برای درست کردن تابلو ها یا سایر اجسام هنری دست ساز و چشم نواز و با اصالت استفاده کنید .

4. یک مخلوط بالا / پایین ایجاد کنید .

درست مانند لباس ، عناصر یک اتاق به احتمال زیاد از منابع مختلفی حاصل می شود ( و این اتفاق بهتر است تا انتخاب یک فضای بزرگ فقط برای نمایش تنها یک محصول ) . در جایی که همه چیز در آن منظم و متقارن است ، از قطعاتی که زیاد و کم  هستند برای ایجاد یک حس زودگذر مخلوط کنید و  آنها را باهم مطابقت دهید که برای طراحی داخلی شما بی نظیر است و در عین حال آزادی بیشتری برای بازی با فضا به شما می دهد .

5. از تاریخ الهام بگیرید .

ده نکته برای طراحی به سبک فرانسوی

عناصر و نقوش طراحی داخلی کلاسیک ساده ترین راه در تزئین فرانسوی برای ایجاد کردن یک احساس لوکس و کهن در هنگام دکوراسیون داخل یک اتاق می باشد . به مجسمه های کوچک ، که معمولا دارای نقوش یونانی هستند ، یا عتیقه های فرانسوی و لوازم جانبی مجسمه ها برای طراحی داخل اتاق خود توجه کنید.

6. ترکیب یک شاهکار رسمی / روزانه  .

ده نکته برای طراحی به سبک فرانسوی

با استفاده از قطعات قدیمی و جدید با ظاهر های مجلل و تکه های دکوراسیون لوکس و زیبا یک حس آرام بخشی ایجاد کنید و از زندگی لذت ببرید و ظاهری دور از تصور و خیلی رسمی نداشته باشید . دوباره میگویم ، همه چیز به موفقیت در ایجاد یک ترکیب عجیب و غریب است که کمتر مانند یک نمایشگاه رسمی و بیشتر به یک بهشت شباهت پیدا کند . این ایده چنین نیست که یک آشوب بی نظم و زشت ایجاد کنید ، منظور این است که بتوانید کمی از رسمی بودن طراحی خود کاسته و به روزمره و نامنظم بودن آن بیافزایید .

7. با هارمونی های اتاق بازی کنید .

با جفت شدن لوازم خود از لحاظ رنگ یا بافت بازی کنید و برای ایجاد طرح هایی که ممکن است به نظراتان غلط باشد جسور باشید. همه چیز در مورد ترکیبات غافلگیر کننده ای که در خانه خود ایجاد کرده اید ، زیبا خواهد شد اگر با آنها کمی بازی کنید.

8. با رنگ ها بازی کنید .

اگر احساس میکنید طرح های جسورانه برای شما مناسب نیست ، آن را با استفاده از تصاویر و رنگ های غیر منتظره ، چشم نواز نگه دارید و در چشم انداز های کوچک مانند صندلی های کنار میز ، مبلمان و حتی تابلو های هنری و تقریباً در مورد هرگونه از این وسایل اضافی کوچکی که به راحتی می توانید استفاده کنید ، تغییر ایجاد کنید و اتاقتان را تازه کنید .

ده نکته برای طراحی به سبک فرانسوی

9. سادگی را حفظ کنید .

از آنجایی که سبک دکوراسیون داخلی فرانسوی به دنبال ترکیبی مینیمالی است ، این نکته را بخاطر بسپار که یک طراحی ساده و ثابت برای حفظ حس زیبایی در ظاهر ضروری است. برای به دست آوردن ظاهر مناسب ، چند قسمت از اتاق را دست نخورده و بدون طراحی بگذارید تا به چشم ها فرصت استراحت دهید .

10. از قوانین پیروی نکنید .

قوانین خودتان را بسازید . با ترکیبی که ایجاد کرده اید هنگام دیزاین فرانسوی ، خلاق ، مدبر و مطمئن باشید زیرا در واقع هیچ راه غلطی یا درستی برای تسلط بخشیدن به ظاهر وجود ندارد ، چون که همه زیبایی تعریف مشخصی ندارد و به سلیقه شخصی فرد باز میگردد . پس کاری را که حس میکنید بهتر است را جسورانه انجام دهید .

لطفا ما را در جریان نظرات خود در بخش نظرات قرار دهید .

امیدوارم از خواندن این مطلب لذت برده باشید و این نکات و ایده های طراحان تیم ما برای شما مفید بوده باشد .

 

9 / 10
از 2 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات