طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

بازسازی و دکوراسیون منزل

بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 14 اسفند 1395 در ساعت 17 : 38 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

راهکارهایی در جهت تداوم پیدا کردن بازسازی و دکوراسیون داخلی

در بین گزینه های زیادی که در انواع سبک ها ، محصولات و ابزار و وسایلی که امروزه در اختیار ما قرار دارد ، باید گزینه ای را انتخاب کرد که در مدت زمان بیشتری برای شما نو و خوشایند باقی بماند و رسیدن به این هدف کار سختی است.

بیشتر مشتریان قادر به گرفتن تصمیم قطعی برای چگونگی بازسازی و دکوراسیون منزل خود نیستند . از این رو که بازسازی ساختمان و تغییر دکوراسیون و بازسازی پروسه ای است که نیازمند هزینه و زمان نسبتا زیادی است ، انتخاب یک گزینه اشتباه برای کارفرمایان خسارات بسیاری را ایجاد میکند . با این وجود که سلیقه هر فردی همواره در حال تغییر است ، اما استفاده کردن از این راهکارها و نکات ثابت کرده است که مشتری ها پس از گذشت مدت زمان زیادی از بازسازی منزل و اجرای دکوراسیون داخلی همچنان از آن لذت می برند.

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/a54381375901268704274.jpg

استفاده کردن از چند رنگ متناسب با یکدیگر و پرداخت گری های با دوام و پایدار علاوه بر اینکه کمک بسیاری می کند تا بعد از گذشت چند سال همچنان از طراحی داخلی خانه خود راضی و خشنود باشید موجب میشود تا در هزینه هم صرفه جویی کنید. شاید در هنگام بازسازی خانه و طراحی دکوراسیون داخلی مجبور شوید بابت مبلمان و متریال های مرغوب و باکیفیت هزینه بالاتری پرداخت کنید، اما در این صورت این مصالح و چیدمان دکوراسیون در مقابل ضربه و مرور زمان کمتر آسیب پذیر میشوند ، در نتیجه در بلند مدت  شما هزینه ای بابت تعمیرات ساختمان یا تعویض نمی دهید. درواقع شما تنها در همان روزی که خرید را انجام میدهید از صرف هزینه زیاد برای مواد مرغوب پشیمان هستید و پس از آن روز از داشتن چنین مواد و وسایل با کیفیت و زیبایی خوشنود و راضی خواهید بود.

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/a201612515737514250a.jpg

برای رنگ آمیزی دیوارها بهتر است تا از رنگی ملایم و لطیف انتخاب کنید. سلیقه ی افراد به مرور  زمان تغییر پیدا می کند. این قانون حتی رنگ مورد علاقه ما را هم شامل میشود . اما در صورتی که در دکوراسیون منزل و طراحی خانه خود از رنگ های که ایجاد حس آرامش میکنند استفاده کنید ، تا بتوانید مدت زمان بیشتری از آن ها استفاده کنید و لذت ببرید . رنگ های شاد و جیغ هم مفرح و هیجان انگیز هستند اما براساس تجربه ها مشخص شده است که افراد خیلی زود از آن ها خسته می شوند . این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که شمار زیادی از رنگ ها روی پالت انتخابی روشن تر و شفاف تر از چیزی هستند که روی دیوار مشاهده خواهید کرد . قبل از رنگ آمیزی کردن کامل یک اتاق بهتر است تا یک تکه از دیوار را با همان رنگ امتحان کنید تا اگر تندی آن زیاد است و شما از پایه رنگ مورد نظر راضی هستید، نصف رنگ را با سفید ترکیب کنید تا به رنگ دلخواه برسید . 

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات