طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

بازسازی سرویس بهداشتی

بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 23 خرداد 1396 در ساعت 9 : 39 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

بازسازی سرویس بهداشتی و بازسازی دستشویی و بازسازی حمام توسط تیم بنایی ساختمان شرکت بازسازی منزل هیرادانا 09125754921 -44274146 - 44890732

راهکارهای ساده برای بازسازی ساختمان در قسمت هایی از خانه

سرویس بهداشتی , دستشویی , حمام

حمام و سرویس بهداشتی که برای اکثر افراد شاید آخرین مکانی باشد که وقتی بازسازی و دکوراسیون داخلی انجام میشود مورد توجه آنها قرار میگیرد زیرا  اعتقاد دارند اگر بودجه ای محدودی داشته باشند بهتر است برای مکان های  هزینه کنند که بیشتر در معرض دید میباشد ولی نمی دانند که سرویس بهداشتی بعد از دکوراسیون آشپزخانه دومین مکانی است که ارزش منزل را از نظر مالی بالا میبرد و حتی اگر مکان پذیرایی و نشیمن و آشپزخانه با دکوراسیون لوکس هم داشته باشند ولی سرویس بهداشتی قدیمی داشته باشند اثر منفی در دید مهمانان یا حتی خود افراد خانواده خواهد داشت ولی راهکارهایی کم خرج تر هم وجود دارد برای بازسازی سرویس و حمام خانه که چهره ای تازه ایی به آنها می بخشد .

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaaaaaaa1.jpg

1- با رنگ کردن حمام و قفسه ها ،دیوارها ، یا حتی روشویی اولین عملیاتی است که از نظر اقتصادی می تواند تغییر اساسی در شکل ظاهری  نو کردن  آنجا به وجود آورد یا اینکه طرح های روی دیوار و سقف حمام  ها را تعویض کرد.

2- ولی قبل از رنگ کردن باید چند نکته اساسی را در نظر گرفت ، اگر دیوار های حمام و سرویس بهداشتی نم دار باشد باعث پوسته پوسته شدن رنگ یا حتی کاشی دیوارها میشود پس بنابراین باید دقت کافی شود که از یک متخصص بازسازی مشاوره گرفت که اگر حمام و سرویس ها لازم به تعمیرات و تعویض لوله ها و تاسیسات داشته باشد قبل هر کاری به وجود آورد .

3- اگر دیوارها ظاهر مناسبی داشته باشند باید از یک پوشش ضد آب استفاده کرد که مانع از جذب آب در داخل دیوارها شود و مانع از سفیدک شدن دیوارها شود و میتوان از رنگ های ضد رطوبت و نیمه براق برای دیوارهای سرویس و حمام استفاده کرد.

4- یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه کرد روشن کردن فضای حمام می باشد. حتی اگر حمام آن مکان زیبا ترین و بهترین حمام هم باشد ولی اگر نور کافی نداشته باشد به صورت خسته کننده و دلگیر به نظر می آید که یکی از راههای کم خرج و روشن کردن آن فضا می توان مانع های که در بیرون جلوی پنجره وجود دارد حذف کرد و از پوششی برای پنجره استفاده کرد که در عین حال باعث حفظ حریم خصوصی شود و مانع از ورود نور طبیعی شود .

5- می توان با اضافه کردن چند آینه یا اینکه یک آینه سرتاسری فضای حمام را بزرگ و درخشان نشان داد استفاده کردن از در های چوبی یا صلب مانند در اتاق ها اگر حمام در اتاق خواب یا مستر باشد از در های شیشه ایی  میتوان استفاده کرد چون استفاده کردن از این درهای شیشه ایی باعث نورانی تر شدن حمام شود.

6- یکی از نکات ریزی که در بازسازی سرویس بهداشتی و حمام وجود دارد که می تواند در بازسازی و نوسازی ساختمان آن خیلی تاثیر گذار باشد ولی شاید به چشم زیاد نیاید آن  لوازم و تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی می باشد که با نو کردن آن می تواند زیبایی آن دو چند برابر کرد که می توان با رنگ کردن قفسه ها با استفاده از رنگ های شاخص و مصالح خاص استفاده کرد و با تعویض جای مسواکی ، صابون ، کف پوش و پرده حمام حس خاصی را به فضای حمام به وجود آورد و یکی از مزیت خاص این تعویض تجهیزات و لوازم جایگزینی راحت این وسایل می باشد.

7- لوازم هایی که در حمام وجود دارد مثل شامپو ، لوسیون ها ، وسایل بهداشتی و وسایلی که حمام را اشغال میکند و برای سرویس بهداشتی وسایل شوینده ها و ... که  می تواند در چشم باشد و حالت زشتی را به فضای داخلی حمام و سرویس بهداشتی بدهد می توان با احداث کمد ها آن وسایل را در آنها جایگزین کرد و در معرض دید پنهان کرد و جای این وسایل با احداث قفسه ها و کشوها و خالی گذاشتن آنها جذابیت خاصی را به حمام و سرویس به وجود آورد .

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/casc.jpg

برای نمونه یک خانه با عمر 50 ساله قصد این را دارند که بازسازی منزل خود را انجام دهند که یکی از قسمت های آن خانه حمام آن می باشد که از حالت قدیمی به حالت مدرن در آمده است .

همانطور که مشاهده کردید طراحی داخلی برای قسمتی از منزل مانند حمام و سرویس بهداشتی قابل انجام شدن است که با بازسازی و نوسازی کردن آن در زندگی اثر مثبتی در روح و روان افراد خانواده خواهد گذاشت که اگر این تغییرات توسط شرکت بازسازی ساختمان معتبر و متخصصین بازسازی همچون شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا که با سابقه ای زیادی که در این تخصص دارد انجام شود می تواند این تغییرات و بهبود شرایط بسیار ملموس تر باشد.

از پروژه های اجرای دکوراسیون , دکوراسیون لوکس و کابینت ممبران شرکت معماری هیرادانا دیدن فرمایید

10 / 10
از 2 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات