طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

استفاده حداکثری از بودجه برای طراحی بخش اول

بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 20 مرداد 1399 در ساعت 10 : 52 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

آيا تا به حال درحین مطالعه مجله های طراحی و یا هنگام تماشای برنامه های تلویزیونی احساس کرده اید نیاز به به روزرسانی خانه خود دارید و یا برای دیزاین خانه خود ایده های گرفته باشید ؟ یا تا به حال حس کرده اید برای مثال چینش فعلی اتاق نشیمن شما قدیمی شده است و واقعا دوست داشته باشید که چیدمان تان را عوض کنید ولی از بودجه خود برای طراحی  داخل اتاق نشیمن خود بترسید و حس کنید که نمیتوانید از چنین بودجه کمی برای طراحی کنید ؟

اگر چنین است ، این مقاله به شما کمک خواهد کرد . پس از خواندن این مقاله شما میتوانید دکوراسیون داخل اتاق مورد نظرتان را تغییر دهید . اگر شما به ایده های خوبی که در صحنه های زیبای خانه های مجلل یا الهام بخش در صفحه های مجله های طراحی دقت کنید . شما متوجه میشوید که وسایل تزئینی شیک بهترین استفاده شده در هر نوع ایده طراحی ارزان قیمت نیست ، زیرا به نظر می رسد آنها ارزش میلیون ها تومان را دارند ، و بسیار بالاتر از بودجه معمولی شما برای ایجاد خانه هستند .

در این مرحله ، احساس ناتوانی در تغییر دکوراسیون و طراحی داخلی ممکن است به وجود آمده باشد زیرا شما نمی توانید از طراحی های لوکس که تحسین می کنید استفاده  کنید. و از طرفی دلتان نمیخواهد که مجبور باشید برای همیشه به مبلمان منسوخ ، لوازم جانبی دکور و دیوارهای خالی قدیمی خود خیره شوید.

خوشبختانه ، تا زمانی که شما از مهارت خلاقانه استفاده کنید میتوانید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید . تزئین خانه خود با بودجه کم نباید دردسر زیادی ندارد . علاوه بر این ، میتوان با همان بودجه ظاهری را به خانه شما داد که هم طراحی لوکسی داشته باشد و هم حس لوکس بودن را به شما تلقین کند .

استفاده حداکثری از بودجه برای طراحی بخش اول

منظورمان را اشتباه نگیرید ، هیچ مشکلی در زیاد کردن بودجه برای یک پروژه تزئین یا به روزرسانی در خانه شما وجود ندارد. به هر حال ، چه کسی نمی خواهد بتواند در خانه خود بهترین ها را داشته باشد ؟

اما در بیشتر مواقع ، ممکن است در حالی که منابع کمی برای دکوراسیون داخلی منزل دارید ، مجبور شوید بخش عمده ای از بودجه خود را برای موارد دیگر صرفه جویی کنید. چگونه می توانید منابع محدود خود را مدیریت کنید و هنوز هم به خانه خود ظاهری دلخواه که همیشه در تلویزیون تماشا می کردید را بدهید؟

با کمی مشاوره از طراحان داخلی شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا ، امیدواریم که این بلاگ مطمئناً به شما در این امر کمک کند .

ادامه بلاگ را بخوانید تا بهترین نکات و ترفندهایی را که حتماً به شما کمک می کنند تا فضای خود را با ایده های ارزان قیمت در دکوراسیون منزل که برای شما الهام بخش است ، تغییر دهید .

1 . ایده های ارزان قیمت طراحی منزل را بیرون بکشید .

استفاده حداکثری از بودجه برای طراحی بخش اول

این موضوع ضروری است چه بخواهید خودتان در خانه فعالیت کنید و چه یک طراح داخلی حرفه ای را با بودجه متوسط خود استخدام کنید ، زیرا همیشه به برنامه ریزی مناسب و یک دوره عمل نیاز خواهید داشت .

این تنها ابزار سودمندی است که در ضمن اطمینان از ماندن در بودجه خود به شما کمک می کند که تمام برنامه هایی را که در هنگام آوردن آیتم هایی در لیست چک خود دارید اجرا کنید .

آیا شما میخواهید وضعیتی را تجربه کیند ، که در آن یک تختخواب خریداری کرده باشید و سپس متوجه شوید که به اندازه کافی برای خرید تشک و بالش های لازم برای تختخواب خود باقی نگذاشته اید ؟

برای جلوگیری از رخداد چنین خطایی ، اولین گام برای برنامه ریزی دقیق ، پیدا کردن منابعی برای الهام بخشیدن به دیزاین خود در هنگام دکوراسیون منزل کم هزینه است .

پس از آن ، برای یافتن سبک طراحی مورد نظر خود که میتواند طراحی داخلی کلاسیک و یا طراحی داخلی مدرن باشد یا برای به روزرسانی های طراحی خود ، با مشاوران و یا طراح های هیرادانا تماس بگیرید .

هنگامی که از نیازهای دکوراسیون خود اطمینان دارید ، آنچه را که حس میکنید لازم است را به اهداف کوچکتر بشکنید . یک راه عالی برای انجام این کار با طبقه بندی آنها به دسته هایی مانند مبلمان ، لوازم جانبی ، رنگ ، کفپوش و کاغذ دیواری است  .

استفاده حداکثری از بودجه برای طراحی بخش اول

سپس ، به صورت آنلاین با توجه به نیاز خود ، این وسایل تزئینی را پیدا کرده و خریداری کنید و بدانید که هزینه آنها چقدر است . پس از اتمام این مورد ، امور مالی خود را بررسی کنید و تعیین کنید که چقدر می توانید برای ایده های ارزان قیمت برای تزئین خانه کنار بگذارید .

بهترین راه برای تهیه و تزئین دکوراسیون لوکس منزل با بودجه کم این است که یک مقدار مشخص هفتگی یا ماهانه را به سمت نوسازی خانه خود اختصاص دهید. و در طی چند ماه ، شما باید بتوانید هزینه های بودجه ای خود را تأمین کرده باشید .

اکنون که از مسیرهای ابتدایی ایده های ارزان قیمت برای تزئین منزل عبور کرده ایم ، در بلاگ بعد چند روش مفید برای خرید به طور موثر و خلاصه ارائه شده است .

شما میتوانید قسمت بعدی ( دوم ) این مقاله را در سایت شرکت معماری  هیرادانا مشاهده کنید .

لطفا ما را در جریان نظرات خود در بخش نظرات قرار دهید .

امیدوارم از خواندن این مطلب لذت برده باشید و این نکات و ایده های طراحان تیم ما برای شما مفید بوده باشد .

 

6 / 10
از 2 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات