طراحی نظارت و اجرای پروژه های بازسازی و ساختمانی از صفر تا صد
٤٤٨٩٠٧٣٢- ٤٤٢٧٤١٤٦-٠٩١٢٥٧٥٤٩٢١
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی دکوراسیون لوکس منزل

مشخصات کلی

جهت بازسازی و دکوراسیون داخلی خود با ما تماس بگیرید : 

09125754921 | 44274146 | 44890732

طراحی دکوراسیون منزل لوکس خانم ادیبی ( نیاوران )

طراحی داخلی طبق ضوابط و شرایط خاصی صورت می گیرد و یک طراحی داخلی مناسب و موفق می باید در کنار اصول زیبایی شناسی که در برگیرنده تمامی حواس پنگانه است کاربردی نیز باشد در طراحی دکوراسیون مدرن تاکید بر زیباشناسی بصری بود و حواس دیگر تا حدود زیادی نادیده گرفته میشد ولی اکنون مبحث زیبایی شناسی به همه ی حواس تاکید دارد. شرکت بازسازی ساختمان و طراحی داخلی ساختمان هیرادانا با علم بر موارد فوق و اصول زیبایی شناسی سعی بر اصولی کردن هر چه بیشتر پروژه های در دست اجرا دارد و با فاصله گرفتن از دکوراسیون تکراری آپارتمان ها که امروزه بسیار شاهد آن هستیم طراحی اصولی و منطبق بر دانش روز ارايه می دهد.

هیرادانا مجری دکوراسیون داخلی منزل بر اساس اصول فوق پروژه را طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی را بعهده گرفت که شرح آن به قرار ذیل است:

پروژه فوق با توجه به نیاز و علایق کارفرما و  شرایط موجود پروژه به سبک نئو کلاسیک طراحی و اجرا شد.

سبک نئوکلاسیک طی قرون 18 و 19 میلادی از مهمترین سبک های رایج در اروپا بود همچنین این سبک همانند سبک پست مدرن توجه به گذشته دارد با این تفاوت که سبک پست مدرن در پی هویت انسان است حال آنکه در سبک نئوکلاسیک از المان ها ی سبک کلاسیک و تکنولوژی روز و مصالح مدرن استفاده میگردد.

در این پروژه دیتیل های سبک دکوراسیون کلاسیک کمتر شده و متناسب با فضای کوچک امروزی از شلوغی آن کاسته شده و آرامش و صمیمیت فضا بیشتر شده است و همانگونه که در تصاویر میبینید شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا جهت اجرای دکوراسیون داخلی به سبک نئوکلاسیک در قاب بندی متقارن جداره ها از متریال و مصالح دکوراتیو امروزی استفاده شده است.

گروه بازسازی منزل هیرادانا جهت دکوراسیون منزل با توجه بر اصول رنگ شناسی و استفاده از رنگهای روشن و براق جهت بزرگتر شدن فضا استفاده نموده و همچنین از رنگهای گرم جهت صمیمی تر شدن فضا کمک گرفته است در واقع فضای طراحی شده ظرفی جهت زندگی صمیمانه و دوستانه بعد از فعالیت های روزانه می شود.

در نور پردازی پروژه سعی بر ایجاد نوری یکنواخت با نور پردازی غیر مستقیم و عدم استفاده از منبع نوری خیره کننده داشتیم و با نور پردازی تاکیدی و تزئینی روی عناصر دکوراتیو به زیبایی بصری تمرکز نموده ایم.

براساس علم فنگ شویی گیاهانی که دارای برگ سبز هستند انرژی چوب را به همراه دارند و میتوانند انرژی آتش را افزایش دهند و شرکت در طراحی دکوراسیون داخلی خانه با استفاده از گل و گیاه و المان های طبیعی فضا را تلطیف بر زیبایی بصری و بویایی و به درون کشانیدن طبیعت تاکید نموده است.

گروه معماری داخلی هیرادانا در طراحی دکوراسیون داخلی با استفاده از کاغذ دیواری های بافت دار جهت ارضا حس زیبایی بصری و لامسه تاکید داشته ایم.

در پایان یاد آور میشویم امروزه با توجه به تحقیقات انجام شده در علم معماری داخلی مبحث زیبایی شناسی بعنوان علم زیبایی شناسی درآمده که شرکت بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون هیرادانا همواره تلاش می کند تا با استفاده از دانش روز موارد فوق را به بهترین شکل ممکن در طراحی های خود اعمال نماید.

از نمونه پروژ های دکوراسیون لوکس | دکوراسیون مغازه و  طراحی نما ما دیدن فرمایید

  

9 / 10
از 56 کاربر