طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی دکوراسیون مدرن آجودانیه

مشخصات کلی

پروژه که اکنون شما عزیزان آن را مشاهده می کنید مربوط می شود به پروژه ای مسکونی در منطقه یک تهران و در محله آجودانیه که توسط تیم حرفه ‌ای شرکت معماری هیرادانا انجام شده است.

سبک پروژه اجودانیه:

پس از جلساتی که میان کارفرما و تیم حرفه‌ای شرکت معماری هیرادانا برگزار شد، سبک مدرن برای طراحی داخلی این خانه ۲۸۰ متر مربعی در نظر گرفته شد.

ورودی و نشیمن منزل:

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید قسمت ورودی این خانه و قسمت حال و نشیمن با استفاده از پارتیشن های آینه ای جدا شده است و پس از ورود به بخش حال و پذیرایی شما شاهد یک فضای لوکس و مدرن هستید. در این قسمت برای بخش نشیمن با استفاده از گیاهان و طراحی دکوراسیون مدرن و زیبای تی وی وال فضای دنجی را ایجاد کرده اند. برای دیوار این قسمت دو الترناتیو درنظر گرفته شده است. یکی رنگ قرمز است که مکمل رنگ سبز گیاهان شده و تضاد زیبا و فضای دنجی را ایجاد کرده و دیگری ترکیب رنگ سفید و طوسی می باشد که فضای امر به وجود دارد و هر کدام از این رنگ های اجرا شده زیبایی خاص خود را دارد.

در کنار این قسمت شومینه ای در نظر گرفته شده است که علاوه بر کاربرد، نقش پارتیشن را نیز اجرا می‌کند و بخش نشیمن را از فضایی که برای چیدمان پیانو در نظر گرفته شده است جدا می کند. و در کنار آن از یک میز غذاخوری استفاده شده است. در واقع این میز غذاخوری به سبک مدرن مرز میان آشپزخانه و بخش قسمت چیدمان پیانو می باشد. برای طراحی داخلی آشپزخانه نیز سبک مدرن شیک در نظر گرفته شده است.

دکوراسیون اتاق خواب ها:

این خانه دارای سه اتاق می باشد. طراحان ما یکی از آنها را برای اتاق کار و دو اتاق دیگر را اتاق خواب در نظر گرفته اند.

پنجره‌ های نورگیر و همچنین نورپردازی اتاق کار، نور مورد نیاز فضا را تامین کرده است. در دکور این اتاق علاوه بر میز کار و فضای مناسب برای جایگذاری وسایل مورد نیاز هنگام مطالعه و کار کمد دیواری هایی برای ایجاد فضایی بیشتر طراحی شده است تا علاوه بر ایجاد فضای ذخیره سازی بیشتر به فضای کار نظم داده و اتاق را از شلوغی دور نماید.

همانطور که مشاهده می کنید در این قسمت برای میز کار نورپردازی مخفی با ظاهری بسیار زیبا و همچنین تامین نور مورد نیاز برای مطالعه و کار در نظر گرفته شده است. برای این قسمت نیز مانند بخش پذیرایی از ترکیب رنگ سفید و طوسی استفاده شده است. این ترکیب رنگ فضایی آرام را ایجاد کرده است تا حتی با گذراندن زمان طولانی در این اتاق شخص از فضا خسته نشده و ترکیب رنگ پایه استفاده شده چشم او را آزار ندهد.

در تصویر بعدی شما اتاق خواب این خانه را مشاهده می کنید. همانطور که میدانید، تخت‌ خواب اصلی ‌ترین وسیله اتاق خواب می باشد. بنابراین بهتر است که دیواری که تخت جلوی آن قرار می گیرد با استفاده از طرح های خاص و زیبا بر جانمایی وسیله تاکید نماید. برای این قسمت از دیوار پوش سفید رنگ لوزی شکل استفاده شده است. در یک سمت تخت با استفاده از پنجره نور طبیعی وارد اتاق خواب شده و برای شب نیز نور پردازی مناسبی نور مورد نیاز اتاق را تامین می ‌کند.

سایر جزئیات این کار:

همچنین برای اجرای دکوراسیون داخلی اتاق ها با طراحی کمد دیواری ها  علاوه بر ایجاد فضای ذخیره سازی بیشتر، ظاهری مرتب و منظم به اتاق خواب داده اند و در روبه روی تخت خواب میز تلویزیون در نظر گرفته شده است و در کنار آن نیز از یک میز کامپیوتر استفاده شده است با استفاده از رنگ قهوه ای و طرح چوب در پشت میز تلویزیون طراح سعی کرده است تا گرما و صمیمیت را وارد فضای اتاق خواب نماید.

برای بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی اتاق خواب دیگر، دو الترناتیو در نظر گرفته شده است. طرح اول با استفاده از ترکیب رنگ قرمز و ذغالی انرژی بیشتری را وارد فضای اتاق خواب کرده و در این بخش برای تاکید بر تخت خواب رنگ طوسی روشن و همچنین سقف بالای تخت آینه ای در نظر گرفته شده است البته در روبروی تخت نیز با استفاده از دیوار زغالی رنگ و همچنین نورپردازی مخفی، دیوار فوق العاده لوکس زیبایی را طراحی کرده است که به محض ورود توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند و همین عامل سبب می شود که دکوراسیون لوکس و شیک را در این فضا داشته باشیم.

در طرح دیگر به جای استفاده از رنگ قرمز، رنگ سفید در نظر گرفته شده است. در این ترکیب رنگ فضا بزرگتر و دلباز تر به نظر می آید. اما همانطور که مشاهده می کنید ترکیب رنگی ذغالی و قرمز اتاقی جوان پسند تر ایجاد کرده است اما هر کدام از این ترکیب ها در جای خود زیبایی خاص خود را به وجود آورده اند.

8 / 10
از 518 کاربر