طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

اجرای نهایی دکوراسیون اداری پروژه ی شرکت آذر نسیم

مشخصات کلی

پروژه اجرای نهایی دکوراسیون اداری شرکت آذر نسیم

دکوراسیون را می توان در کنار هم قرار گرفتن عناصر به بهترین شکل هم از نظر زیبایی و هم از نظر بهره وری فضا دانست. دکوراسیون به شما این اجازه را می دهد که بتوانید از فضاهای مختلف بهترین استفاده را کرده و همه چیز را در زیباترین شکل ممکن در کنار یکدیگر داشته باشید. به همین دلیل شرکت ها و کمپانی ها در سرتاسر دنیا بر سر داشتن یک دکوراسیون اداری منحصر بفرد در رقابت می باشند. دکوراسیون اداری می تواند مزایای زیادی داشته باشد که از جمله ی آن ها می توان به داشتن فضاهای بهره ورتر، شیک بودن و زیبایی ظاهر دفاتر، بالا رفتن راندمان کاری و تمایل بیشتر کارمندان و افراد با استعداد و حرفه ای به کار کردن در محیط هایی که دارای دکوراسیون اداری شیکی هستند، اشاره نمود.

همچنین برای دکوراسیون کردن یک اداره سبک های مختلفی وجود دارد که از جمله ی این سبک ها می توان از سبک کلاسیک در دکوراسیون اداری، سبک دکوراسیون مدرن، سبک مینیمال، سبک اسپرت و ... نام برد. هر کدام از این سبک ها ویژگی های مختلفی دارند که برای داشتن یک دکوراسیون اداری به سبک مشخصی باید تمام ویژگی های آن سبک را در روند طراحی رعایت نمود تا بتوان گفت دکوراسیون اداری به سبک مشخص طراحی نموده اید.

در این پروژه که شامل طراحی ، نظارت و اجرای کامل دکوراسیون شرکت آذر نسیم میباشد، بنا بر پیشنهاد شرکت معماری هیرادانا و درخواست کارفرمای محترم، سبک مدرن جهت طراحی داخلی برگزیده شد و تمام تلاشمان را کردیم تا تمامی نیاز های کارفرما و اصول طراحی داخلی مدرن را رعایت کنیم. اجرا شده ی نهایی این پروژه در این قسمت قابل مشاهده میباشد. هم چنین با مقایسه طراحی داخلی این پروژه در سایت با اجرا شده آن تشابه صد در صدی طراحی و اجرا قابل مشاهده است.

شرکت معماری هیرادانا با اجرای دکوراسیون اداری های متدد در این زمینه مدعی میباشد و آماده اجرایی فاخر و بی نظیر برای کارفرمایان خود میباشد.

جهت ارتباط با هیرادانا از طریق شماره 09125754921 با ما در تماس باشید.

8 / 10
از 514 کاربر