طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
22172069- 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی و اجرای ویلا مدرن و کلاسیک

ساخت ویلا | بازسازی ویلا | طراحی ویلا مدرن | طراحی ویلا کلاسیک | طراحی ویلا |دوبلکس | ویلا لاکچری | طراحی نما | دکوراسیون داخلی | اجرا دکوراسیون داخلی |

شرکت طراحی ویلا هیرادانا ارائه دهنده انواع خدمات از طراحی تا اجرای ویلا ، دکوراسیون داخلی ، طراحی نما ویلا ، صفر تا صد محوطه سازی و روف گاردن با بیش از 250 پروژه و یک دهه فعالیت حرفه ای در این حوزه آماده ی خدمت رسانی به مشتریان عزیز خود است .

این شرکت از بدو تاسیس تا کنون  همواره در تلاش است تا با اجرای پروژه های کم نظیر خود نماد کیفیت و اعتماد را در اذهان از خود بر جای بگذارد و همواره در پی جلب رضایت کارفرمایان خود می باشد .

شرکت معماری هیرادانا متعهد می شود ارزش های بنیادین همچون طراحی نوین و امروزی ، کیفیت بالا در عین طراحی زیبا و کم نظیر را به شما عزیزان ارائه دهد و کارنامه درخشان ما گواه این تعهد است .

این شرکت با اهدافی نظیر سرعت در روند اجرا ، تطابق طرح با اجرا ، طراحی نوین ، نوآوری و خلاقیت در طراحی و کاهش هزینه ها تا حد امکان ،  به دنبال جلب رضایت مشتری در زمینه پروژه های ویلا مدرن و کلاسیک بوده و آماده ارائه انواع خدمات به شما مشتریان عزیز و ارجمند در سرتاسر کشور عزیزمان می باشد .

طراحی و احجرای ویلا  مدرن

مراحل طراحی خانه های ویلایی در گام نخست

به طور کلی ویلا ها دارای انواع سبک های کلاسیک و مدرن می باشند و این سبک ها می‌تواند ساختمانی به شکل ویلای تریبلکس ، دوبلکس ، نیمه دوبلکس ، فلت و... طراحی شود در فرم هایی مختلف با کانسپتی از پیش تعریف شده .

از نکات مهم و قابل توجه در طراحی و همچنین بازسازی ویلا که باید همواره مورد توجه قرار گیرد آشنایی با محیط و همچنین شرایط اقلیمی می باشد ، مانند تابش خورشید ، جهت باد ، بافت منطقه ای و نیازهای کارفرما که ما این فرایند را به اصطلاح مطالعات فاز صفر مینامیم که در این مرحله ایده ی اولیه طرح ما شکل خواهد گرفت .

●  طراحی ویلا مدرن

فرم دنبال عملکرد است این جمله به طور خلاصه به معرفی این سبک پرداخته است به این معنا که فرم و فضا از عملکرد و نوع استفاده پیروی می‌کند و به همین علت است که فضا با جامعه مدرن امروزی همخوانی بیشتری دارد .

در طراحی ویلا مدرن ، بعضی از فرم ها  ترکیبی از احجام در یکدیگر می باشند ‌. طراحان در طراحی ویلا با به کارگیری سطوح قائم و افقی و پر و خالی کردن آن به  فرم مورد نظر دست پیدا می‌کنند . به دلیل دارا بودن زاویه نود درجه در این فرم ها در چیدمان بیشترین فضا را برای افراد ایجاد می کند .

فرم کلی بنا نسبت به برنامه فیزیکی  و دیاگرام های عمودی و افقی تحت تاثیر قرار دارد به عنوان مثال اگر ویلا به سبک مدرن دوبلکس طراحی شده باشد فضای پویایی ایجاد شده و حجم ساختمان جذاب تر می باشد .

پس از شکل گیری حجم کلی ویلا سایر قسمت ها طراحی می گردد  و هر یک از قسمت ها محوریت خاص خود را دارند .

در طراحی داخلی مدرن ویلا استفاده از خطوط منحنی جهت ایجاد آرامش بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .

احترام به طبیعت و همچنین زمینی که در آن ویلا طراحی و اجرا می گردد گاهی طراح را وادار می‌کند که  ویلا را به گونه‌ای طراحی کند که کمترین آسیب به فضای اطرافرا وارد نماید از این رو تلاش میکنیم در حفظ و نگهداری درختان کهنسال نهایت تلاش را به عمل اوریم .

 

●  طراحی ویلا کلاسیک

در طراحی داخلی کلاسیک بر خلاف ویلا های سبک مدرن بیشتر رنگ های خنثی مورد استفاده قرار می‌گیرد که از نظر روانشناسی حس ظرافت ، اعتماد ، رسمیت و قدرت را ایجاد میکند  رنگ هایی مانند سفید ، مشکی ، شیری ، طلایی و برنزی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند .

در این سبک در اغلب موارد برای طراحی نما ویلا از متریال سنگ استفاده میشود .

طراحی ویلا کلاسیک و مدرن

 

12345مجموع 99 مقاله
12345مجموع 99 مقاله
ارسال نظر
پگاه : پروژهاتون بینظیر و فوق العادست
0 0
نظر شما چیست ؟
مبین : لذت بردم از پروزهاتون
0 0
نظر شما چیست ؟
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :