طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
22172069- 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

قیمت بازسازی ساختمان

بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 14 تير 1396 در ساعت 14 : 46 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

از آنجاییکه عمر مفید ساختمان ها در بسیاری از کشورها پایین است ، پس از گذشت چند سال که از ساخت ساختمان می گذرد احتیاج به بازسازی و تعمیرات ساختمان پیدا میکنیم .در بعضی شرایط این نیاز به بازسازی به علت استفاده سازندگان ساختمان از متریال نامرغوب است و گاهی به دلیل تغییر در دکوراسیون داخلی منازل و تغییر ظاهری برای تغییر در ساختاری تکراری و همیشگی. از طرفی هزینه های بازسازی ساختمان نیز باید مقرون به صرفه باشد چرا که نباید قیمت بازسازی ساختمان به پای هزینه های ساخت و ساز ساختمان برسد. از طرفی نیاز به بازسازی ساختمان در کشور ما باعث شده است تا یک رشته در این زمینه بوجود بیاید و حتی توسط اساتید در دانشگاهها تدریس شود. و کار آفرینی خوبی در این زمینه در کشورمان بوجود آمده است و این موضوع از چند جهت مفید است ، هم اینکه ساختمان های نوتر و تازه تری خواهیم داشت و هم اینکه برای جوانانی که به این شغل ها علاقه دارند کار آفرینی شده است.

قیمت بازسازی ساختمان:

براورد هزینه بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان بر عهده مشاورینی است که از طرف شرکت بازسازی ساختمان فرستاده شده اند. این هزینه ها یعنی قیمت بازسازی ساختمان میتواند شامل هزینه های متفاوتی باشد مثلا اینکه بازسازی فقط منوط به درب و دیوار می شود یا اینکه در طراحی دکوراسیون داخلی و اجرای دکوراسیون داخلی نیز احتیاج به وسایل خاصی هست یا نه.

اما در کل ، چیزی که به عنوان میانگین و طبق تجارب گذشته بدست آورده ایم  این است که برای هزینه بازسازی ساختمان برای هر یک متر مربع حدود دویست و پنجاه هزار تومان در نظر گرفته اند. و البته در نظر داشته باشید که این هزینه ها با توجه به مواردی که نام بردیم  ممکن است دستخوش تغییر شود و نوساناتی داشته باشد. و گاها دیده شده است که این مبلغ تا سقف  پانصد هزار تومان نیز بالا رفته است . البته هرچه بازسازی را با مکانات بیشتری در پیش بگیریم و از متریال و وسایل تزئیناتی گران قیمت تری استفاده کنیم این هزینه مسلما بالا تر خواهد رفت .

قیمت بازسازی ساختمان

در طی مراحل بازسازی میتوانیم با کنار هم چیدن یک سری المان ها یک برآورد هزینه تقریبی داشته باشیم . به عنوان مثال اگر تاسیساتی که در ساختمان است بخواهد بازسازی شود هزینه متفاوتی خواهد داشت تا زمانی که بخواهیم آن تاسیسات را به کل کنار گذاشته و از تاسیسات جدید تری استفاده کنیم. یا برای مثال اگر کابینت ها در طی مراحل بازسازی ساختمان بخواهند تزئین شوند قیمت تعمیرات ساختمان نسبت به زمانی که بخواهیم کلا کابینت ها را دور انداخته و کابینت جدیدی در محل نصب کنیم متفاوت خواهد بود.

همیشه در تمام مبحث ها به این موضوع اشاره کردیم که در انتخاب شرکتی که بازسازی ساختمان خود را به آنها می سپارید بسیار دقت کنید چرا که این تیم بازسازی ساختمان میتوانند با مدیریت بجا و درست مدیریت خوبی بر روی کاهش قیمت بازسازی ساختمان شما داشته باشند و هزینه ها را با مدیریت صحیح منابع در دسترس و جایگزینی های مناسب و درست برای بازسازی پایین بیاورند.

برخی از همین شرکت ها که مدیریت درستی در زمینه برآورد قیمت بازسازی ساختمان دارند ، میتوانند با کمترین هزینه بیشترین تغییرات را برای شما در ساختمانتان بوجود بیاورند . و بالعکس این موضوع نیز صادق است ، اگر کار را دست افراد نابلدی بسپارید که تجربه کاری زیادی ندارند و به صورت تخصصی این موضوع را فرا نگرفته اند میتوانند خسارت های مالی زیادی در این زمینه به شما تحمیل کرده و در نتیجه هم تغییر آنچنانی در ساختمان خودتان مشاهده نکنید . یعنی هزینه زیاد با تغییراتی که شاید اصلا دیده نمیشوند. شرکت معماری هیرادانا یکی از چندین شرکت طراحی دکوراسیون است که با بهترین هزینه می تواند کار تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان شما را انجام دهد.

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات