طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی و اجرای روف گاردن در بازسازی ساختمان

بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 18 ارديبهشت 1398 در ساعت 12 : 26 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

طراحی و دکوراسیون داخلی منزل در بازسازی ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد ولی داشتن فضایی سبز در پشت بام می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. زندگی در فضای شهری و این که دیگر خبری از حیاط های قدیمی نیست نیاز به روف گاردن را دو چندان نموده است. بنابراین یکی از کارهایی که توسط شرکت بازسازی ساختمان انجام می شود طراحی و اجرای روف گاردن می باشد.

روف گاردن و یا پشت بام سبز یکی از بخش های بازسازی ساختمان می باشد. روف گاردن به نحوی اجرا و  طراحی می شود که گیاهان متنوعی قابلیت رشد بر روی بام را پیدا می کنند. روف گاردن دارای تنوع گیاهی باشد. از چمن مصنوعی تا باغ را می توان بر روی روف گاردن اجرا نمود.

طراحی روف گاردن

همان طور که می دانید فضای پشت بام محیطی است که دارای نور بسیار زیاد می باشد بنابراین باید از گیاهانی بر روی آن استفاده شود که بتوانند بر روی بام دوام بیاورند. گیاهان باید بتوانند در برابر خشکی و یخ زدگی مقاومت نمایند. بنابراین در بازسازی ساختمان در بخش روف گاردن باید گیاهان مناسبی اتتخاب شود.

طراحی و دکوراسیون روف گاردن را می توان برای ساختمان های اداری و یا تجاری  یا هرگونه از ساختمان که وجود روف گاردن برای آن مفید باشد انجام داد. در بازسازی ساختمان شما می توانید با استفاده از طراحی یک روف گاردن از کلیه فضاهای ساختمان به بهترین نحو استفاده نمایید. یک شرکت بازسازی ساختمان با انجام محاسبات دقیق و نقشه برداری از فضای پشت بام بهترین طراحی را برای پشت بام انجام می دهد تا شما بتوانید در مواقع استراحت به محیطی دنج و آرام به راحتی دست پیدا کنید.

یکی از قسمت های مهم طراحی روف گاردن در تعمیرات ساختمان انتخاب خاک مناسب برای روف گاردن می باشد که باید در انتخاب آن بسیار دقت کرد زیرا انتخاب خاک نیاز به رعایت برخی از نکات دارد که از آن جمله می توان به وزن مخصوص خاک اشاره کرد که باید کم باشد. همچنین توانایی جذب آب خاک روف گاردن باید بیشتر از خاک های دیگر باشد. استفاده از کود برای روف گاردن می تواند با مشکلاتی همراه باشد بنابراین خاکی که انتخاب می شو باید دارای مواد مغذی برای رشد و نمو گیاهان روف گاردن باشد تا بتوانند در مدت زمان مناسبی رشد نمایند.

انتخاب مصالح برای روف گاردن

انتخاب مصالح نیز باید برای روف گاردن به شکل ویژه ای انجام شود زیرا نمی توانید هیچ مصالحی را با وزن زیاد برای بازسازی ساختمان روف گاردن انتخاب نمایید. برای ساختن روف گاردن باید حداکثر وزنی که از بارش برف بر روی ساختمان ایجاد می شود در نظر گرفته شود و مابقی وزن قابل تحمل توسط ساختمان برای ساختن روف گاردن استفاده شود.

یکی دیگر از مواردی که باید در طراحی روف گاردن در نظر گرفته شود این است که وزن باید به شکل هماهنگ و یکنواخت بر روی پشت بام پخش شود.

برای طراحی روف گاردن باید زهکشی در پشت بام انجام شود زیرا هم برای سلامت ریشه گیاهان موثر می باشد و هم می توان اب های اضافی را با استفاده از لوله ها از روی پشت بام خارج نمود.

شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا در اجرای روف گاردن دارای تخصص لازم بوده و می تواند در کمترین زمان ممکن بهترین شکل اجرای روف گاردن را برای شما پیاده سازی نماید.

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات