طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
22172069- 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی دکوراسیون اداری با پلان آزاد

بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 21 اسفند 1398 در ساعت 13 : 45 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

دفاتر کار اغلب محیط هایی هستند که کارمندان صرفا جهت کار در آن حضور دارند.راحتی در محیط کار و احساس زندگی کردن از موارد مهمی است که مستقیما روی راندمان کار کارمندان تاثیر دارد.محیط کاری میتواند در حالی که حس کار را منتقل میکند بلکه انرژی مثبت وحس راحتی را به کارمند بدهد.ما در شرکت معماری و دکوراسیون داخلی هیرادانا به یک ساختمان اداری و فضائی راحت اشاره کرده ایم.

  ایده طراحی 

طراحی دکوراسیون اداری با پلان آزاد

 

نوع جدیدی از فضای اداری توسط مجری دکوراسیون  طراحی شده است، که توسط اعضای شرکت برای پروژه های مختلف مستقل مورد استفاده قرار می گیرد. برای طراحی مشاغل جدید این کمپانی مشهور ژاپنی ، سبک اداری مختلفی لازم بود. این فضا با فضای اداری معمول فرق می کرد ، جایی که فضای معمول برای افراد فراهم می شد که در میز کار خود کار کنند . در چارچوب چندین پروژه و گروهی از مردم که همزمان با هم کار می کنند ، هدف این بود که افراد تیم های مختلف احساس کنند که در یک فضای واحد مشترک هستند.

سیرکولاسیون داخلی

طراحی دکوراسیون اداری با پلان آزاد

او کل دفتر یک فضای باز بزرگ با یک فضای مبل بزرگ غرق شده در مرکز است ، جایی که کارگران می توانند وقت خود را در فضای دلخواه خود سپری کنند و طبق خواست خود کار کنند - یا روی مبل بزرگ ، میز یا میز قهوه ای گوشه ای بنشینند و وقت خود را رو به منظره ای از شهر بگذرانند.

از قسمت ورودی که وارد دکوراسیون اداری میشویم در دو طرف راهرو هایی قرار دارد که میزهای اداری در آنجا قرار گرفته شدند.در هسته مرکزی شرکت یک فضای نشیمن با مبل های راحتی که منظه ای بی نظیر را در روبروی خود به همرا دارد.معمار در شرکت از اختلاف ارتفاع استفاده کرده است که از فضای اصی به وسیله دو پله 16 سانتی به داخل فضای نشیمن میرسد.در قسمت پشتی نشیمن یک پرده نمایش تعبیه شده است که دوعدد پروژکتور بر روی آن نمایش دادده میشوند. نکته این است که این اجرای دکوراسیون اداری ایجاد شده است که مردم بتوانند در واقع احساس آرامش در خانه خود کنند که از آن الهام گرفته شده و برای همه فضاهای مشترک ، مانند محیط زندگی و یا ناهار خوری ، واقعاً استراحت کنند و وقت خود را در آزادی بگذرانند. برای ایجاد مکانی ، جایی که مردم بتوانند آینده را حس کنند ، از فناوری در فضای داخلی که زندگی روزمره را در بر می گیرد ، به عنوان راهی برای بیان جدید بودن استفاده شده است.

جزئیات طراحی

طراحی دکوراسیون اداری با پلان آزاد

صفحه نمایش با وضوح بالا با تصاویر با بازده بالا که در مرکز دفتر جاری می شوند ، تصاویر با رنگ روشن را در کل فضا منتشر می کند.  با تار شدن مرزهای بین تصویر و واقعیت ، طراح قصد دارد عبارتی را بیان كند كه نماد آینده واقعی باشد. دیوارها ، ستونها و پیشخوان آشپزخانه با استفاده از یک ماده گچ با بافت نرم به پایان رسیده و ضمن تاکید بر جسارت مواد جامد ، فضای ملایمی به فضا می افزاید.

میزهای سفارشی طراحی شده و دکوراسیون لوکس با میزهای ناهار خوری به شکل مجسمه ای ، با نمای نزدیک با لمس انسان ، کنتراست دلپذیری را با اتمام دیوار ایجاد می کنند. در مقابل فضای باز ، اتاق جلسات که توسط یک دیوار خمیده گچ و سایه های نرم احاطه شده است ، فضای آن بسیار ساکت تر است و طراحی نشان دهنده آرامش آن است.

از طریق شیشه ، با استفاده از درجه بندی رنگ مشخصه ، نور کم رنگی داخل اتاق جریان می یابد. با بازسازی نور ، شکل ، مواد و روشی که مردم وقت خود را در محل کار می گذرانند ، کل دفتر به یک فضای راحت تبدیل شده است و ارائه دهنده یک نمای جدید از آینده است.

10 / 10
از 3 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات