طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

دکوراسیون و ساخت ویلا در تهران دشت کرج

بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 30 تير 1400 در ساعت 15 : 45 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

دکوراسیون و ساخت ویلا در تهران دشت کرج

تقاضا برای ساخت و طراحی ویلا در کلان شهرها و به خصوص شهر تهران روز به رو به سمت فزونی می رود . مردم ساکن در شهرهای بزرگ برای فرار از زندگی ماشینی موجود در شهر محل سکونت خود ، در جستجوی محلی آرام و به دور از هیاهو و شلوغی هستند تا بتوانند فرسودگی حاصل از خستگی هفتگی را به دست فراموشی سپرده و قوای تحلیل رفته خود را دوباره بازیابند .

یکی از مناطقی که امروزه ساخت و طراحی ویلا در آنجا رونق یافته است منطقه تهران دشت کرج است . در سنوات گذشته این ناحیه در زمینه ویلا سازی خیلی مطرح نبوده است ؛ اما در حال حاضر به فراخور نیاز به وجود آمده در جامعه ، این منطقه خوش آب و هوا که در فاصله نسبتا نزدیکی به تهران واقع شده است نیز هدف معماران شاغل در شرکت معماری واقع شده است .

دکوراسیون و ساخت ویلا در تهران دشت کرج

تهران دشت کجاست ؟

تهران دشت منطقه ای در قسمت جنوبی رشته کوه های البرز است که 10 کیلومتر با شهر کرج و 60 کیلومتر با میدان آزادی تهران فاصله دارد . روستاهای زیادی در این منطقه وجود دارند که برخی از آنها عبارتند از زعفرانیه، آران، سرخاب ، سهیلیه ، عباس آباد ، حسین آباد ، نمکلان و .... . در میان روستاهای واقع شده در ناحیه ، سرخاب به دلیل برخورداری از آب فراوان و مناظر بکر و سرسبز طبیعی ، بیشتر مورد توجه واقع شده است .

منطقه تهران دشت برای ساخت و طراحی ویلا بسیار ایده آل است و می توان علاوه بر هوای خوب ، مناظر زیبا و درختان سرسبز ، به راحتی از تفریحات آبی نیز در این منطقه استفاده نمود . در حالی که جهان با کم بود منابع آبی مواجه است ، تهران دشت به دلیل نزدیکی به رشته کوه البرز ، مشکلی از بابت تامین آب ندارد و به راحتی می توان از شنا در یک استخر رو باز در ویلاهای این منطقه استفاده نمود . با استفاده نمودن از آب استخر برای آبیاری درختان باغ و ویلا ، هم از هدر رفت آب جلوگیری می شود و هم آرامش حاصل از آب تنی برای افراد حاصل می گردد . ویژگی ها و مشخصه های یاد شده این منطقه سبب رونق سرمایه گذاری شرکت معماری برای ساخت و طراحی ویلا در این ناحیه شده است .

دکوراسیون و ساخت ویلا در تهران دشت کرج

خرید باغچه در تهران دشت

تعداد باغچه های موجود در تهران دشت قابل توجه است و هر فرد می تواند با توجه به توان مالی خود ، باغی را برای خرید در این ناحیه پیدا کند . کاربران حتی می توانند تمام سرمایه خود را صرف خرید زمینی با متراژ بزرگ تر نموده و در سال های آتی و با تامین منابع مالی جدید ، اقدام به ساخت و طراحی ویلا در باغچه خود داشته باشند . بهتر است قبل از انتخاب زمین و باغچه برای خرید با مشاوران شرکت معماری در این رابطه صحبت و گفتگو شود تا بهترین انتخاب با توجه به بودجه در اختیار حاصل گردد .

خرید زمین در تهران دشت

برخی از افراد تمایل به خرید زمین در این منطقه دارند که این امر می تواند انتخابی مقرون به صرفه و اقتصادی نیز باشد . زیرا افراد می توانند با توجه به تمایلات خود و با کمی سعی و کوشش زمین خریداری شده را تبدیل به باغچه ای که کاملا انطباق با تمایلات آنان دارد ، بنمایند . در این حالت کاربران می توانند نوع پوشش گیاهی باغ خود را با توجه به روحیه خود انتخاب نمایند . همچنین خرید زمین فرصتی برای افرادی است که از حساسیت فصلی نسبت به انواع خاصی از گیاهان رنج می برند .

دکوراسیون و ساخت ویلا در تهران دشت کرج

در این شیوه خرید می توان با مراجعه به شرکت معماری صفر تا صد طراحی ویلا را با برنامه ریزی دقیق پیگیری نمود و نتیجه بسیار مناسب و ایده آلی را از خرید زمین و ایجاد باغچه و ویلا حاصل نمود . این کار از نظر زمانی نیازمند صبر و حوصله زیاد است و به همین دلیل پیروی از این روش برای همه افراد مقدور نمی باشد . اما چنانچه فردی به دنبال تحقق رویاهای گذشته خود در مورد باغ و ویلا باشد ، این شیوه بهترین انتخاب پیش روی کاربر خواهد بود که فرد را به باغ آرزوهایش نزدیک می کند .

10 / 10
از 2 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات