طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

دکوراسیون اداری کلاسیک و مدرن

بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 17 خرداد 1397 در ساعت 11 : 17 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

طراحی و اجرای دکوراسیون اداری کلاسیک و دکوراسیون اداری مدرن

دکوراسیون اداری کلاسیک

سبک کلاسیک ترکیبی از مبلمان راحت ، طراحی کلاسیک و دکوراسیون رسمی را پشنهاد میدهد . در سکب دکوراسیون اداری  کلاسیک چندین عنصر مهم وجود دارد مانند استفاده از رنگ های گرم ، تقارن و جزییات در دکوراسیون .

سبک کلاسیک اداری یک سبک پرطرفدار برای طراحی داخلی ادارات است . این سبک که شامل عناصری از از سده های مختلفی است که به مشتریان و کارمندان این اجازه را میدهد عظمت و آرامش را در یک زمان حس کنند . دکوراسیون کلاسیک ویژگی های گرم و صمیمی  توام با غنی بودن و اصالت را دارد . مبلمان کلاسیک که هرکدام مانند اثری هنری هستند اغلب از چوب هستند که باعث گرما بخشیدن به فضا میشوند. اجرای دکوراسیون اداری کلاسیک ممکن است منحنی هایی به غیر از آرک ها ( قوسها ) داشته باشد ولی غنی و ظریف نیستند . درب های شیشه ای و شیشه های رنگی میتوانند شخصیتی خاص به فضا بدهند و کف های چوبی میتواند محیط را شخصی تر و خودمانی تر کنند.

 

دکوراسیون اداری مدرن

ماهیت طراحی داخلی اداری مدرن استفاده از اشکال هندسی منظم ، خطوط مستقیم و  منحنی  که کاربردی  هستند ، همچنین متریال هایی مانند فلز ، کروم ، شیشه و مبلمان ساده و بدون تزیینات است .

ویژگی های طراحی دکوراسیون داخلی مدرن تمیزی ، ساده بودن و آرامش است .

دکوراسیون اداری مدرن باعث ایجاد وقار ، تمرکز کارمندان ، توجه به عملکرد و سازماندهی و نشان دادن به روز بودن برند و شرکت شما است . طراحی داخلی مدرن از اشکال و هندسه ساده و پایه مثل مستطیل ها و مکعب ها ، لبه های صاف ، منحنی ها و زاویه های ساده استفاده میکند. سبک مدرن که از  ایده ساختن برای عملکرد بوجود آمد و رشد کرد برخلاف دکوراسیون کلاسیک از مواد صنعتی مانند کروم ، شیشه و بتن که فناوری های جدید هستند استفاده میکند .

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/aa%D8%A8%DB%8C.jpg

مبلمان در دکوراسیون مدرن دارای سطوح براق ، صاف و نرم هستند که تمام این وسایل و مبلمان به شکلی ساده هستند و بدون سر وصدا و ایجاد حواس پرتی برای یک هدف خاص که پیشرفت رونق اقتصادی هدف است شکل گرفته اند.

کانسپت دکوراسیون اداری مدرن بر پایه صداقت و درست کاری بنا شده است ، نشان دادن مصالح و قسمت های سازه ای نوعی نماد برای این است که ما تماما با شما صادق هستیم و شما کاملا خود واقعی ما را میبینید .

شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا مجرب انواع پروژه ها دکوراسیون مغازه , بازسازی منزل , بازسازی و تعمیرات ساختمان از صفر تا صد

10 / 10
از 3 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات