طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

اجرای دکوراسیون اداری سفید با پارتیشن های شیشه ای

بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 27 اسفند 1398 در ساعت 14 : 5 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شرکت‌های ارائه دهنده خدمات کامپیوتری با توجه به نوع فعالیتی که دارند باید به صورت خلاقانه‌تری طراحی شوند. لازم نیست از همه رنگ‌ها در طبیعت برای طراحی آن استفاده کنید. شما می‌توانید از رنگ سازمانی خود کمک بگیرید و در قسمت‌هایی استفاده کنید. البته بهتر است طراحی به گونه‌ای باشد که هر شخص با وارد شدن به شرکت شما متوجه فعالیت شما شود. معمولا برای شرکت‌هایی که با تکنولوژی روز دنیا همراه هستند، برای طراحی دکوراسیون اداری آنها رنگ‌هایی مانند سفید، نقره‌ای و آبی استفاده که با ترکیب مناسب بین این رنگ ها با پارتیشن های شیشه ای فضایی کاملا مدرن و بروز را بوجود می آورند که کاملا متناسب با پرستیژ و نوع فعالیتی است که در این فضاهای اداری انجام میشود می‌شود. این 3 رنگ حس سفر به آینده و پیشرفت را به بیننده القا می‌کند که البته انتخاب رنگ میتواند سلیقه ای هم انتخاب شود.ما در شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا  نمونه ای از شرکت های نرم افزاری را برای شما عزیزان در این مقاله مورد بررسی قرار داده ایم.

نگاهی بر پروژه

اجرای دکوراسیون اداری سفید با پارتیشن های شیشه ای

این شرکت کامپیوتری یکی از بزرگترین گروههای روسی که در زمینه رسانه ، فناوری و تجارت الکترونیکی فعالیت می کنند، از نظر پوشش در منابع رسانه ای پیشرو است. این گروه شامل پورتالهای اطلاعاتی ، ورزشی و سرگرمی ، دفاتر تحریریه ، مجلات اینترنتی و بخش توسعه آن است. گسترش این هلدینگ منجر به افزایش تعداد برنامه نویسان شد که نیاز به فضای خود را در داخل ساختمان محلاتی که توسط شرکت در کارخانه Danilovskaya در مسکو اشغال شده بود ، فراهم کردند. کار طراحی داخلی توسط یک شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی بوده است که تحت این پروژه دفاتر بخش های دیگر هلدینگ رسانه ها زودتر ایجاد شده اند. هدف اصلی این پروژه ایجاد فضای کاربردی برای کارکنان بخش توسعه نرم افزار بود.

ویژگی های دکوراسیون اداری

اجرای دکوراسیون اداری سفید با پارتیشن های شیشه ای

این شرکت دارای یک سالن با وسعت زیاد میباشد که توسط میزهای کارمندان دکوراسیون شده است و علاوه بر آن ، اتاق های شیشه ای بخشی از سالن را در برگرفته اند.این پروژه در مدت زمان کوتاهی به اتمام می رسید. در انتهای سالن و قسمت محصور،آشپزخانه ای قرار دارد.و همچنین سرویس بهداشتی در راهروئی در قسمت پشتی سالن میباشد که طراحی آن به گونه ای بوده است که از ورود بوی نامطبوع و صدای هواکش ها به داخل سالن جلوگیری میکند.هنگام توسعه فضای داخلی اداری لازم بود که ویژگیهای ساختاری ساختمان (دو ردیف ستون پشتیبان واقع در امتداد محور مرکزی اتاق) را نیز در نظر بگیرید.

ایده اصلی داخلی ،ایجاد تصویری از یک ساختار ریاضی کاملاً واضح ، استفاده از تکنیک های "معماری" در حل فضا ، متناسب با دکوراسیون داخلی برنامه های رایانه ای است که روی آن کارکنان به صورت  واحد کار می کنند.

تصویر فضای "ریاضی" خالص توسط مجموعه ای حداقل از قطعات و مواد حل می شود. این پروژه تنها از رنگ های سفید ، سیاه و خاکستری ، ترکیبی از مکعب های با اندازه های مختلف و خطوط گرافیکی سیاه استفاده کرده است.

جزئیات طراحی

اجرای دکوراسیون اداری سفید با پارتیشن های شیشه ای

در اجرای دکوراسیون اداری ،اتاق هایی از جنس پارتیشن های شیشه ای برای جلسات و ایجاد فضای خصوصی طراحی شده است، که توسط مبلمان ساده دکوراسیون شده اند.همچنین در سالن اصلی میزهایی با طول زیاد ،به تعداد زیادی قرار داردو سیستم های کارمندای روی این میزها قرار داده شده است. صندلی هایی که برای کارمندان در نظر گرفته شده اند ،دارای توری میباشند که کارمندانی که مدت زیادی را پشت میز می نشینند و برای جلوگیری از عرق کردن تعبیه شده است. در طیف رنگی برای دکوراسیون داخلی بیشترین رنگی که در تصویر میبینیم ،سفید میباشد.استفاده از مبلمان ساده به رنگ توسی محیطی را برای استراحت در اختیار کارمندان قرار میدهد.

اجرای دکوراسیون اداری سفید با پارتیشن های شیشه ای

10 / 10
از 3 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات