طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
22172069- 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی و اجرای دکوراسیون همیلا

مشخصات کلی

طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون داخلی و پنت هاوس پونک

متراژ : 250 متر       کارفرما : پارسا        آرشیتکت و ناظر : میر مرتضی موسوی

در دکوراسیون ، دکوراسیون آشپزخانه دارای اهمیت زیادی است به دلیل اینکه وقت زیادی در آنجا صرف پخت و پز شده و باید زیبا، دارای نور کافی و در عین حال مطابق با سلیقه صاحب خانه باشد و بتواند نیاز افراد خانواده را تامین نماید و محیطی امن و آرام را به همراه آورد . در دکوراسیون منزل بالاخص دکوراسیون آشپزخانه رنگ ها دارای اهمیت بسیاری می باشند به گونه ای که می توانند درکل دکوراسیون آشپزخانه موثر باشند .

 در طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه این پروژه از کابینت mdf با رنگهای تیره و روشن ( طوسی و سفید) استفاده شد که ترکیب رنگی خوب و دلنشینی در فضا ایجاد کرده و حس مدرن بودن به فضا می دهد . همچنین برای کاشی زیر کابینت نیز از تناژ طوسی و نقره ای براق با طرح استیل استفاده شده است که با رنگ کابینت همخوانی دارد و انعکاس نوری زیبایی در فضا ایجاد می کند.

استفاده رنگ طوسی در تناژ سایه روشن در گوشه گوشه ی خانه های مدرن به چشم می خورد. رنگ طوسی به خاطر خنثی بودن تقریبا در هر مکانی می تواند به کار برده شود. در دکوراسیون داخلی خانه می توان از طیف های مختلف طوسی استفاده کرد .

چون تقاضا براي کابينت سبک مدرن و ظاهر مينيماليستي، در حال افزايش است، کابینت بدون دستگیره و مینیمال می تواند گزینه مناسبی باشد که در این پروژه به کار گرفته شده است. کابينت بدون دستگيره در عين سادگي با فضاهای مختلف هم‌خواني دارد. در اين سبک تمام کابينت‌هاي کمدي و کشوها فاقد دستگيره است.

در این سبک يک نوار استيل باريک در لبه‌ي بالايي درب کابينت قرار مي‌گيرد. اين نوار بين درب کابينت يا کشو و زير صفحه کابينت شکافي ايجاد مي‌کند تا بتوانيد با انگشتان‌تان کابينت يا کشو را باز کنيد.  سبک کابينت بدون دستگيره کمک مي‌کند ظاهري عاري از آشفتگي به آشپزخانه‌ بدهيد، مزيت ديگر اين سبک اين است که ديگر لباس‌ به دستگيره کابينت گير نمي‌کند، يا پهلو با آن برخورد نمي‌کند، يا از همه بدتر سر بچه‌هاي کوچک به آن اصابت نمي‌کند. مزيت بعدي اين سبک براي پدر و مادرهايي است که کودک نوپا دارند، چون کودک‌شان نمي‌تواند دستگيره‌ي کشو را بگيرد و آن را بيرون بکشد، و باز کردن درب کابينت و کشوهاي بدون دستگيره براي آن‌ها دشوارتر است.

برای طراحی سقف این آشپزخانه از صفحات کناف استفاده شده است که به صورت مدولار در کنار هم با فاصله کمی قرار گرفته است و دارای هارمونی زیبایی با فرم کابینت ها است.

طراحی و بازسازی سرویس بهداشتی ها نیز با تم رنگی طوسی و به سبک مدرن و با آبجکت های مینیمال کار شده است و به علت کوچکی فضا برای آن کاشی با رنگ روشن در نظر گرفته شده است. در کنار متریال هایی مانند سنگ مرمر سفید با رگه های طوسی در ابعاد بزرگ، کاشی هایی با ابعاد کوچکتر و در تناژ رنگی طوسی استفاده شده است و همچنین سقف کاذب با نور مخفی و با طرح مدرن به کار رفته است.

طرح کمد دیواری اتاق خواب ها با توجه به ابعاد مورد نظر و مطابق با کاربری کارفرما و با ترکیب ابعاد مختلف کمدها و کشوها طراحی شده است و به صورت mdf و با جزئیات ظریف سی ان سی شده است و همچنین قابی در قسمت کتیبه آن تعبیه شده است که با بافت ظریف خود زیبایی بیشتری به این قسمت از فضا بخشیده است و سقف نیز با طرح کناف و به صورت کروی و منحنی اجرا شده است کا با نور مخفی جلوه بصری و فرمی خود را دو چندان می کند.

برای قسمت روف گاردن نیز با توجه به سلیقه مشتری و نکات و ایده هایی که توسط کارشناسان شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا ارائه شد و با سبکی مدرن در فاز اجرا می باشد. کف روف گاردن با چمن مصنوعی و کف پوش طرح سنگی ترکیب می شود و متریال عمده این بخش از ترموود است که دیواره ها و بخش هایی از کف و جداره های فلاور باکس ها را شامل می شود. همچنین برای فضاسازی قسمت نشیمن روف گاردن از قاب بندی هایی با نورپردازی هالوژن بهره برده شده و همچنین باکس بتنی مدرن برای قسمت آبنما آن اجرا شده است.

گروه معماری هیرادانا مجری بازسازی و تعمیرات ساختمان | بازسازی منزل | دکوراسیون مغازه

از نمونه پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی و اجرای دکوراسیون اداری ما دیدن فرمایید

9 / 10
از 182 کاربر