طراحی نظارت و اجرای پروژه های بازسازی و ساختمانی از صفر تا صد
٤٤٨٩٠٧٣٢- ٤٤٢٧٤١٤٦-٠٩١٢٥٧٥٤٩٢١
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی روف گاردن ویلا لواسان

مشخصات کلی

طراحی روف گاردن ویلای لواسان در پاییز سال 96 توسط شرکت معماری هیرادانا :

روف گاردن یا بام باغ مكانهاي جديدي براي اجتماع، درون فضای ساختمانی فراهم مي آورد که این امـر در سالهای اخیر مورد توجه بیشتری قرار گرفته است که شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا مفتخر است با ارائه خدمات مشاوره و طراحی و نیز ارائه خدمات مهندسی شامل تهیه نقشه های اجرایی، نقشه های مربوط به زیرساخت مناسب جهت المان های معماری موجود در طرح از قبیل آبنما، آتشدان، آلاچیق، مبلمان فضای باز و ... در اجرای پروژه همراه مشتریان باشد.

طراحی روف گاردن یا باغ بام ویلای لواسان توسط هیرادانا طراحی شد که با توجه به سلیقه مشتری و نکات و ایده هایی که توسط کارشناسان ارائه شد در پروسه طراحی قرار گرفت که از مزایای این طرح علاوه بر محافظت از بام در برابر اشعه خورشید و اتلاف انرژی، محیطی مفرح و زیبا در ارتفاع با مناظری متفاوت از آنچه بطور معـمول می بینیم و طراحی لنداسکیپ ( اجرای فضای سبز و تجهیزاتی مانند آلاچیق ، باربیکیو و ... ) می باشد.

در طراحی این روف گاردن فضایی مسقف مورد نظر مشتری بود که در چهار فصل بتواند مورد استفاده قرار گیرد که توسط طراحان هیرادانا با دیوارهای شیشه ای لحاظ شد.

همچنین آبنمایی با المان کلاسیک و ستون هایی با سبک کلاسیک جهت فضاسازی قسمتی از روف گاردن در پروسه طراحی قرار گرفت. که کف آن با چمن مصنوعی و کف پوش بتنی با طرحی مدور شکل ترکیب شد.

فلاور باکس ها و همچنین نیمکت ها در قسمت مرکزی و هماهنگ با آبنما و حول مرکز آن طراحی شد که از متریال ترموود و سنگی متناسب با طرح استفاده شد. فلاورباکس هایی هم در کناره ها و لبه بام قرار گرفته است و در دیواره های لبه بام از پارتیشن هایی متناسب با فضا برای ایجاد زیبایی بصری بیشتر به کار رفته است.

در قسمتی از فضا داربست تزئینی چوبی طراحی شده است که کمک میکند تا فضای قابل رشد بیشتری برای گیاهان ایجاد شود. با این روش میتوان زمینه رویش گیاهانی مانند رزهای وحشی، گل یاس معطر، تمشک، مو و... را افزایش داد.

در نهایت طرح نهایی با راهکارهای طراحی ذکر شده ارائه و مورد توجه و رضایت مشتری قرار گرفت.

از نمونه پروژه های بازسازی ویلا | بازسازی ساختمان | بازسازی منزل ما دیدن فرمایید

9 / 10
از 63 کاربر