طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
22172069- 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

بازسازی و دکوراسیون فلامک

مشخصات کلی

پروژه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل

کارفرما : آقای رحمانی          موقعیت پروژه : تهران فلامک شمالی

بعد از بررسی نیازهای کارفرما و با توجه به سبک و سلیقه مورد نظرشان با توجه به نظم و پرهیز از شلوغی که توقع کارفرما بود برآن شدیم که طراحی داخلی به سبک مدرن صورت گیرد.

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه

 دکوراسیون آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت های چیدمان دکوراسیون خانه است که به دلیل فعالیت مهم و مکرری که در طی روز در آن انجام می شود، تاثیر به سزایی در خانه دارد، در این راستا در این پروژه کابینت آشپزخانه از متریال mdf براق (high glass) با طرح رنگ چوب و رنگ کرم روشن استفاده شد و با طرحی خلاقانه و در عین حال ساده و مدرن با ایجاد قاب های پر و خالی به طراحی آشپزخانه پرداخته شد که در این طرح با پیشنهاد شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا آشپزخانه مخفی پشت به کابینت ها در نظر گرفته شد که فعالیت هایی از قبیل طبخ غذا، شستشو، انبار کردن و .. در داخل صورت گیرد که مزاحمتی در بخش خارجی به لحاظ سرو صدا و به لحاظ تهویه ایجاد نکند.

در طرح سقف آشپزخانه نیز به این صورت اجرا شد که روی سقف کاذب از المان های چوبی استفاده شد که از لحاظ طرح و رنگ هماهنگ و متوازن با طرح کابینت ها در نظر گرفته شده است که داخلشان هالوژن کار شده و نور آشپزخانه را تامین می کند.

 طراحی  Tv room

طراحی Tv roomنیز مطابق با سبک و هارمونی فضا طراحی شد. طراحی این بخش بدین ترتیب صورت گرفت که این فضا مابین دوستون قرارمی گیرد که این ستون ها با دیوارپوش های چوبی تیره کاور داده شده است که کنتراستی را با دیوار و کف روشن فضا ایجاد کند و برای دیوار آن متریال کاغذ دیواری متناسب با رنگ چوب قاب  در نظر گرفته شده است. همچنین میز تلویزیون نیز با متریال چوبی و بدون پایه و به دیوار متصل شده است.

مدت زمان بازسازی و تعمیرات ساختمان این واحد 130 متری از صفر تا صد حدود 35 روز به طول انجامید .

اقداماتی همچون بازسازی سرویس بهداشتی , اجرای کناف سقف , گچ کاری , بنایی و ... انجام شد

از نمونه پروژه های بازسازی آپارتمان , اجرای دکوراسیون اداری , دکوراسیون مغازه شرکت معماری هیرادانا دیدن فرمایید

9 / 10
از 205 کاربر