طراحی نظارت و اجرای پروژه های بازسازی و ساختمانی از صفر تا صد
٤٤٨٩٠٧٣٢- ٤٤٢٧٤١٤٦-٠٩١٢٥٧٥٤٩٢١
برای تماس کلیک کنید 09125754921

بازسازی و دکوراسیون شهرک

مشخصات کلی

بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی منزل آقای بتوئی

موقعت : شهرک غرب خیابان ایران زمین                   متراژ : 140 متر

در طراحی داخلی خانه های امروزی متاسفانه به دلیل کپی برداری بدون فکر به مفهوم آنها, شاخص کیفیت زندگی در حال نزول می باشد و منازل امروزی به جای اینکه بستری مفید جهت ایجاد جوی صمیمانه و آرامش باشند که زندگی در ان جریان دارد تبدیل به خوابگاهی جهت گذران زمانهایی از زندگی شده است.

ما در شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا همواره تلاش میکنم به آن دسته از عزیزانی که برای طراحی موفق و مناسب مراجعه می کنند طرحی منطبق بر اصول و دانش روز دنیا و خدماتی جهت بهتر شدن کیفیت زندگی ارائه نماییم.

هیرادانا مجری دکوراسیون داخلی منزل با توجه به موارد فوق پروژه اجرای بازسازی ساختمان و دکوراسیون را بعهده گرفت تا فضایی با استاندارد های علمی طراحی نماید.

شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا با توجه به شرایط موجود و نیاز کارفرما سبک پست مدرن را پیشنهاد نمود که با استقبال کارفرما اجرا شد.

سبک پست مدرن از دهه شصت میلادی با نقد به سبک منطق گرا و عقل محور مدرن وارد شد در این سبک شعارهای (خانه ماشین است از لوکور بوزیه) و (کمتر بیشتر است از میس ون دروهه) مورد نقد قرار گرفت و در این سبک بیان می شود خانه باید با توجه به بستر محلی و بومی, اقلیم, هویت و فرهنگ هر جامعه طراحی شود همچنین در جواب شعار کمتر بیشتر است بیان میکند کمتر کسل کننده تر است و در واقع خانه عقل محور دنیای مدرن فاقد کیفیت لازم همه جانبه  جهت زندگی در شرایط گوناگون می باشد.

شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا با علم بر موارد فوق جهت طراحی نه چندان شلوغ و همچنین ایجاد جوی صمیمی با معیار های کیفیت زندگی از سبک پست مدرن بهره میگیرد در این راستا شرکت بازسازی هیرادانا در طراحی خود از رنگ های گرم جهت ایجاد جوی صمیمی در نشیمن و استفاده از المانهای طبیعی جهت زیباتر کردن طرح کمک گرفته است.

شرکت معماری و طراحی داخلی هیرادانا با استفاده از متریال تاریخی و بومی ایران ( آجر) و همچنین استفاده از متریال چوب در طراحی داخلی علاوه بر زیباتر کردن محیط زندگی به آن هویت نیز بخشیده است.

شرکت معماری هیرادانا با تاکید بر قاب چهار فصل و بسیار زیبای پنجره علاوه بر زیبایی بصری بر دیوار سفید و بی روح خانه جلوه ای دو چندان بخشیده است.

شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا با علم بر اصول فنگ شویی همواره تلاش می کند عناصر طبیعی ( گل و چوب) را به فضای داخلی منازل بکشاند تا به این طریق انرژی مثبت به خانه راه پیدا کند.

شرکت دکوراسیون داخلی با استفاده از قاب های رنگی جداره سازی جهت ارضای حس تنوع طلبی این سبک اقدام نموده است.

شرکت طراحی داخلی هیرادانا با کمک از نور طبیعی که از الزامات هر زندگی می باشد تلاش نموده محیطی روشن مناسب فضای نشیمن در طول روز و با نورپردازی ویژه خود خانه ای با نور مناسب در طول شب ایجاد نماید.

در پایان یادآور میشویم در قرن معاصر بر رابطه دوسویه انسان و محیط تاکید می شود و پژوهشهای زیادی در این خصوص صورت گرفته است که طبق این تحقیقات محیط یکی از فاکتورهای تاثیر گذار بر رفتار و روان انسان می باشد و یک محیط زندگی مناسب میتواند در ایجاد رفتارهای مثبت و سازنده و به زبان ساده تر حال خوب انسان نقش بسزایی داشته باشد که شرکت معماری هیرادانا با علم بر این موارد همواره تلاش میکند محیطی مناسب و با تاثیرات مثبت برای کارفرمایان خود به ایجاد نماید . 

از نمونه پروژه های بازسازی منزل و اجرای کابینت آشپزخانه ما دیدن فرمایید .

9 / 10
از 56 کاربر