طراحی نظارت و اجرای پروژه های بازسازی و ساختمانی از صفر تا صد
٤٤٨٩٠٧٣٢- ٤٤٢٧٤١٤٦-٠٩١٢٥٧٥٤٩٢١
برای تماس کلیک کنید 09125754921

اجرای کابینت آشپزخانه مدرن ترک

مشخصات کلی

پروژه طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه آقای صمدی واقع در شاهین

این پروژه توسط شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا با سبک مدرن انجام شد و با استفاده از خطوط صاف و عمودی و مینیمال این سبک توانستیم روی نظم و زیبایی بصری تاکید نماییم.

در طراحی کابینت آشپزخانه از کابینت mdf براق (high glass) با رنگهای تیره و روشن ( طرح چوب تیره و سفید) استفاده شد که ترکیب رنگی خوب و دلنشینی در فضا ایجاد کرده است . برای هماهنگی با فضا از رنگ  کاشی سفید و طلایی براق متناسب با کابینت استفاده شد که نور را نیز انعکاس داده و باعث زیبایی بیشتر فضا می شود.

با نورپردازی سقفی با ایجاد قاب های کنافی که هالوژن کار شده و قسمتی با طرح چوب به شکل باکس هایی منظم که با طرح آشپزخانه هارمونی دارد و بر زیبایی بصری سقف نیز تاکید شده است. با انتخاب رنگ روشن در کابینت، سنگ کف و رنگ روشن کاشی کابینت آشپزخانه ، از کوچک شدن فضا جلوگیری و بازتاب نور را با رنگ روشن کابینت ها و رنگ روشن سنگ کف، به حداکثر افزایش دادیم. در نهایت با طراحی به سبک مدرن محیطی جذاب و دلنشین که پاسخگوی تمام نیازهای کارفرما می باشد را خلق نمودیم.

در طرح آشپزخانه، غذا خوری(صبحانه خوری) کوچکی در این فضا طراحی کرده ایم تا از فضای موجود به نحوه احسنت استفاده کنیم، که با فرمی مدرن و شیک پاسخگوی نیاز کارفرما برای دورهمی کوچک خانوادگی باشد.

شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا متخصص در زمینه بازسازی ساختمان | تعمیرات ساختمان | بازسازی نما | بازسازی منزل و دکوراسیون اداری

 

 

9 / 10
از 56 کاربر