طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی نما با استفاده از متد اروپایی

بیشترین زیبایی یک ساختمان در نمای آن میباشد. شرکت طراحی نما هیرادانا با داشتن کادری مجرب و متخصص به طراحی نما با استفاده از متد اروپایی پرداخته است. حتی اگر برای ساخت قسمت های داخلی ساختمان از بهترین طراحی و متریال ها استفاده کرده باشید، نمای شما نیز باید از تمامی اصول و استاندارد هایی که باعث زیبایی آن میشوند برخوردار باشد. 

یکی از روش هایی که برای ساخت نما به کار میرود، طراحی نما با استفاده از متد اروپایی میباشد. این نوع روش ساخت نما یکی از بهترین و زیباترین اصول ساخت نما میباشد که از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است.

در طراحی نمای ساختمان با استفاده از متد اروپایی بر خلاف روش های سنتی و قدیمی از روش و همچنین متریال هایی استفاده میشود که در ساختمان های اروپایی استفاده میشود.

طراحی نما با استفاده از متد اروپایی

نمای مدرن و نمای کلاسیک هر دو از نمونه های طراحی نما هستند که از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. در طراحی نما با استفاده از متد اروپایی از روش هایی استفاده میشود که نما در مواجهه با باد و طوفان دچار ریزش نشود و مقاوت بالایی از خود نشان دهد.

زلزله یکی از عواملی میباشد که در بیشتر نماهای موجود در کشور تاثیرگذار است و بعد از آن شاهد خواهیم بود که بخش زیادی از نما سقوط و ریزش کرده است. در اجرای نما با استفاده از متد اروپایی به گونه ای عمل میشود که در برابر زلزله مقاومت خوب و بالایی نشان دهد و به راحتی نما دچار ریزش نشود.

طراحی نما با استفاده از متد اروپایی خاصیتی را ایجاد میکند که زمان زیادی طول میکشد تا از مد بیفتد. شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا به نحو احسنت قادر به اجرای این نوع طراحی نما در تمام مناطق تهران می باشد.

طراحی نما با استفاده از متد اروپایی همانطور که گفته شد با جدیدترین روش ها انجام میشود. همین موضوع باعث میشود که سرعت نصب آن بالاتر باشد. نحوه ساخت و اجرای نمای اروپایی به گونه ایست که تا حد ممکن سعی شده است تا از ملات و مصالح استفاده کمتری شود که از این رو نصب آن به سرعت انجام میشود.

تنوع رنگ در طراحی نما با استفاده از متد اروپایی به نسبت سایر نماها بالاتر است. همین توع رنگ باعث شده تا زیبا و جذاب تر باشد.

نوع متریالی که در نمای مدرن به کار میرود بسیار سبک میباشد و از همین رو در حوادثی همچون زلزله شاهد خواهیم بود که به دلیل کم شدن فشار به ساختمان، دیرتر دچار آسیب و خرابی میشود.

طراحی نما با استفاده از متد اروپایی این امکان را به وجود می آورد که دید بسیار بهتری از داخل به خارج داشته باشید. این نوع نما مانند ساختمان های سنتی دید را کاهش نمیدهد.      

10 / 10
از 3 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :