طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

دکوراسیون مغازه خود را چگونه طراحی کنیم

یکی از خدماتی که می توانید از شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا بخواهید، طراحی دکوراسیون مغازه می باشد. در ادامه این بخش از شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا قصد داریم در مورد چگونگی اجرای دکوراسیون مغازه توضیح دهیم. ویترین و دکوراسیون مغازه باید به گونه ای باشد که بتواند مشتری را به خود جذب کند. با جرات میتوان گفت که تنها موردی در یک مغازه که میتواند باعث جذب مشتری شود دکوراسیون آن میباشد.

طراحی دکوراسیون مغازه نسبت به نوع فعالیت و کسب و کاری که انجام میدهید متفاوت است. به طور مثال طراحی دکوراسیون مغازه لباسفروشی با یک سوپر مارکت متفاوت است.بسیاری از صاحبان کسب و کار و مغازه همیشه این سوال را مطرح میکنند که دکوراسیون مغازه خود را چگونه طراحی کنیم؟برای پاسخ به سوال دکوراسیون مغازه خود را چگونه طراحی کنیم، باید ابتدا بگوییم که بهتر است این کار به دست کاردان بسپارید تا خروجی کار باب میل شما و همچنین مشتری باشد.

دکوراسیون مغازه خود را چگونه طراحی کنیم

دکوراسیون مغازه خود را چگونه طراحی کنیم؟

1.  برای طراحی دکوراسیون مغازه ابتدا نوع ویترین را مشخص کنید. نوع ویترین به کسب و کار شما بستگی دارد. برای هر نوع کسب و کاری یک نوع ویترین وجود دارد که باید با مشورت و یا الگو برداری از یک مغازه هم صنف خود نوع مناسبی را برای مغازه خود انتخاب و به کار ببرید.

2. رنگ نیز همانند دکوراسیون یک منزل از اهمیت بالایی برخوردار است. در برخی از صنوف بهتر است از رنگ های شاد و جیغ استفاده شود و در برخی دیگر از رنگ های روشن و ملایم تر. به طور مثال در طراحی دکوراسیون برای طلا فروشی نمیتوانید همان رنگی را به کار ببرید که در یک سوپر مارکت استفاده شده است.

3. نوع متریال نیز در ساخت و اجرای دکوراسیون مغازه بسیار حائز اهمیت است. از متریال های مناسبی که باعث شیک شدن مغازه شما میشود استفاده کنید. متریال های براق برای یک طلافروشی و همچنین متریال هایی همچون چوب و کاغذ دیواری برای پوشش کف و همچنین دیوار برای یک بوتیک بسیار مناسب است.

4. نوع چینش قفسه ها برای قرار گیری کالا بر روی آن بسیار مهم است. از قفسه هایی استفاده کنید که مناسب با صنف شما باشد. برای یک سوپر مارکت میتوانید از قفسه های ایستاده و برای یک بوتیک از قفسه هایی استفاده کنید که بر روی دیوار نصب میشوند. البته نوع چینش کالا نیز بسیار مهم است.

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :