طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی دکوراسیون اداری با رنگ های خاص

بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 1 بهمن 1398 در ساعت 11 : 52 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در ادامه روند شناخت پروژه های برتر طراحی داخلی و بازسازی ساختمان در دنیای معماری در این مقاله در شرکت معماری و طراحی داخلی هیرادانا قصد داریم یکی از موفق ترین طراحی داخلی اداری در سال 2017 ، در شهر مونترال کانادا را با هم بررسی کنیم . این فضا در متراژی به مساحت 1600 متر مربع توانسته است یک محیط جذاب و منحصر به فرد را بوسیله ی رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی ایجاد کند تا در چشم بیننده ممتاز بنظر برسد .  این دفتر که یک شرکت متشکل از نیروهای جوان است یک سرویس سرگرمی مبتنی بر اشتراک گذاری در سطح جهان به شمار میرود که شعبه هایی در نیویورک و لس آنجلس آمریکا نیز دارد .

1- رنگ ها اولین عامل مهم در شکل گیری فضا

طراحی دکوراسیون اداری با رنگ های خاص

اولین نکته در بازدید از این محیط ، تماشای رنگ های متنوع و زیبا در دکوراسیون اداری این شرکت است که نظر هر بیننده ای را به خود جلب میکند . مدیران این شرکت در نظر داشتند فضایی پر جنب و جوش و فعال را ایجاد کنند تا هم کارمندان و هم مراجعه کنندگان به این محیط بتوانند به بهترین نحو فضاها را کشف و از آن لذت ببرند . شرکت طراحی داخلی معتقد است استفاده از رنگ های جذاب و متنوع در این شرکت میتواند انرژی و خلاقیت کارکنان را افزایش دهد . رنگ های سرد و گرم در کنار هم در این محیط با هم ترکیب شده اند و در کنار تم اصلی رنگ دیوار ها و سقف که سفید رنگ است هارمونی فضایی عالی و منحصر به فردی را به وجود اورده است .  بلوک ها و دفاتر موجود در داخل دفتر در تمام سطوح سقف ، کف و دیوار به یک رنگ در آمده اند تا یک تاثیر بصری قوی را در فضا ایجاد کنند و با استفاده از این رنگ ها مرز و حدود مناطق مختلف مشخص میشود و یک حرکت سیال توسط رنگ ها در محیط شکل میگیرد .

2- هر تیم یک رنگ

طراحی دکوراسیون اداری با رنگ های خاص

این رنگ ها باعث تشویق اجتماعات تیم ها در فضای آزاد میشود و احساس تعلق خاطر را در بین کارکنان تحریک میکند ، زیرا هر تیم در این شرکت ، رنگ خاص خود را دارد .  طراحی فضای کار با پلان باز و انعطاف پذیر با جلسات کاری تیم ها و هم چنین فضای مشترک بین تیم ها سازگار است . دفاتر موجود در شرکت انعطاف پذیر و تحریک پذیر اند ، جایی که کار خلاقانه از تعاملات اجتماعی پر بازده پدید می آید .

3- رنگ سفید

طراحی دکوراسیون اداری با رنگ های خاص

اما رنگ اصلی و مکمل برای این رنگ ها ، رنگ سفید است . این رنگ به طرز بسیار مناسبی با رنگ های متنوع موجود در محیط ترکیب شده است و هویت قوی مناطق رنگارنگ را متعادل میکند و به نوعی نقش ستون فقرات را در شرکت ایفا میکند و بخش های مختلف را به یکدیگر پیوند میدهد . مجری دکوراسیون ، پنل های وینیل سفید در راهرو را برای استفاده شخصی و سرگرمی کارکنان ایجاد کرده است که میتوانند در آن جا به دور از هیاهو شرکت استراحت کنند و با یکدیگر به بحث و تبادل نظر بپردازند.

4- فضاهای مهم شرکت

طراحی دکوراسیون اداری با رنگ های خاص

به غیر از دفاتر اصلی و فضاهای جمعی کاری مشترک ، فضاهایی برای رفاه حال بیشتر کارکنان ایجاد شده است.

  • فضاهای سرگرمی

این فضاها برای سرگرمی کارکنان تدارک دیده شده است . مانند میزهای پینگ پونگ که در فضاهایی زرد متمایل به سبز قرار دارند و فضاهایی مانند اتاق بازی های کامپیوتری برای افزایش خلاقیت در بین کارکنان .

  • رستوران و غذاخوری

رستوران نه به معنای بزرگ و وسیع آن بلکه یک فضای مفید و مختصر که کارکنان میتوانند در آنجا در کنار هم غذای خود را بخورند و با یکدیگر تعامل و گفت و گو داشته باشند .

10 / 10
از 3 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات