طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی داخلی و نوآفرینی رستوران

بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 11 اسفند 1398 در ساعت 9 : 4 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در ادامه ی این مقالات امروز میخواهیم طراحی داخلی یک رستوران بارویکرد بازآفرینی نگاهی بیندازیم رستورانی در نیویورک با مساحت 235مترمربع در سال 2019 ساخته شده است. در بازسازی خیابان کلمبوس برای ایجاد رستوران، ما در جستجوی بافت های منحصر به فرد و نکات گذشته که می تواند تجربه مهمان را غنی سازد ، از فضای موجود کاوش کردیم .

سبک و کلیات بازسازی و تعمیرات ساختمان

طراحی داخلی و نوآفرینی رستوران

     در فرایند اسکن سه بعدی ساختمان ،طاق های فلزی بتنی در بالای سقف دارای درجه آتش سوزی کشف شدند. طاق ها به عنوان یک عنصر در معرض خدمت به توابع مختلف معرفی شدند. به طور رسمی ، ریتم آنها فضای گسترده را در مقیاس صمیمی تر تجزیه می کند.از لحاظ ساختاری ، آنها تسمه های فلزی را پنهان می کنند ، که در زیر آنها پله ، قفسه های میله ای و وسایل نوری آویزان شده اند و به آنها اجازه می دهند ظریف تر از خود پشتیبانی کنند.بسته به اندازه دهانه های موجود در فلز منبسط شده و چگونگی روشن شدن آن ، می توان مواد را تنظیم کرد تا شفافیت آن تنظیم شود.

بنابراین می توان در طراحی دکوراسیون داخلی  از آن به عنوان محافظ ظریف پله استفاده کرد. یا به عنوان مشبک تهویه گسترش یافته است. و یا با عایق برای تبدیل شدن به یک جاذب آکوستیک ، جفت شود.یا لایه بندی شده برای پنهان کردن تجهیزات مکانیکی. یا برای نگه داشتن بطری های نوشیدنی کشیده شده است.  الگوی الماس فلز منبسط شده تبدیل به نقشی می شود که جزئیات را متحد می کند ، از الگوی کف سنگی تا آینه های حمام و پایه چتر.روند گودبرداری نیز روی تخته بلوط روی دیوارها اعمال شد. تخته ها برای از بین بردن چوب زودرنجی که بین دانه سخت چوب سخت تر قرار دارد ، شن و ماسه زده شدند و از این طریق شخصیت خود را تقویت کرده و جذب صدا آن را افزایش می دهند.مناطقی که از تخته پوشانده شده اند از ماسه بندی ماسه زده شده اند ، ایجاد یک تقابل شدید بین بخش های فرسوده و قسمت های صاف می شوند.

طراحی داخلی غذاخوری

طراحی داخلی و نوآفرینی رستوران

  در این دکوراسیون تجاری  یک تجربه ناهار خوری منحصر به فرد که مشرف به خیابان است و خیابان فراتر از آن را با نمای دو جداره پرده شیشه ای ارائه دهد. یک پله بزرگ در وسط قرار دارد که سطوح را به هم وصل می کند و به دو قسمت تقسیم می شود ، یک طرف برای سرویس و دیگری برای مهمان.

فضای رستوران

طراحی داخلی و نوآفرینی رستوران

      دو طرف در یک منحنی ملایم یادآور طاق های سقفی ادغام می شوند. در زیر زمین ، فضای صمیمی تر می تواند با صفحه های فلزی گسترده به اتاق های ناهار خوری اختصاصی تقسیم شود. چراغهای روشنایی را در این صفحه برای کاهش شفافیت در صفحه نمایش می گیرند.  با دستکاری اندیشمندانه یك پالت محدود از مواد ، كه هر یك از آن ها اندكی از تاریخچه فضا را منعكس می كند ،و با بازسازی ساختمان فروشگاه سابق خرده فروشی به فضا به ناهار خوری تبدیل شده است.مهمانی های سرگرم کننده ، مجالس ویژه خانوادگی در یک اتاق غذاخوری اختصاصی و صندلی مخصوص ضیافت. هر فضا برای یک تجربه خاص طراحی شده است اما از نظر مواد و جزئیات آن منسجم است.

طراحی داخلی و نوآفرینی رستوران

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات