طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس ساختمانی ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
44274146 - 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی دکوراسیون رستوران ورامین

مشخصات کلی

پروژه طراحی دکوراسیون داخلی رستوران روف گاردن در ورامین

روف گاردن یا بام باغ مكان هاي جديدي براي اجتماع، درون فضای ساختمانی فراهم مي آورد که این امـر در سال های اخیر مورد توجه بیشتری قرار گرفته است که شرکت طراحی دکوراسیون هیرادانا مفتخر است با ارائه خدمات مشاوره و طراحی و نیز ارائه خدمات مهندسی شامل تهیه نقشه های اجرایی، نقشه های مربوط به زیرساخت مناسب جهت المان های معماری موجود در طرح از قبیل آبنما، آتشدان، آلاچیق، مبلمان فضای باز و ... در اجرای پروژه همراه مشتریان باشد.

طراحی دکوراسیون رستوران روف گاردن یا باغ بام رستوران در ورامین، توسط شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا طراحی شد که با توجه به سلیقه مشتری و نکات و ایده هایی که توسط کارشناسان شرکت هیرادانا ارائه شد و با سبکی مدرن در پروسه طراحی قرار گرفت که از مزایای این طرح علاوه بر محافظت از بام در برابر اشعه خورشید و اتلاف انرژی، محیطی مفرح و زیبا در ارتفاع با مناظری متفاوت از آنچه بطور معـمول می بینیم و طراحی لنداسکیپ ( اجرای فضای سبز و تجهیزاتی مانند آلاچیق ، باربیکیو و ... ) می باشد.

در قسمت هایی از فضای روف گاردن داربست تزئینی چوبی طراحی شده است که کمک میکند تا فضای قابل رشد بیشتری برای گیاهان ایجاد شود. با این روش میتوان زمینه رویش گیاهانی مانند رزهای وحشی، گل یاس معطر، تمشک، مو و... را افزایش داد و همچنین فضاهای مورد نظر را تا حدودی با پوشش گیاهی به صورت مسقف و نیمه باز کرد و همچنین از این داربست های چوبی در جداره ها نیز به کار گرفته شده که با هماهنگی با طبیعت محیط اطراف و رعایت اصول ارگونومی در طراحی دکوراسیون منزل ، ضمن ایجاد احساس آرامش، جلوه طبیعت را به ارمغان می آورد .

برای جداره ها علاوه بر قسمتهایی که داربست قرار گرفته از متریال دیوارپوش های سنگی دکوراتیو استفاده شده است که این نوع متریال به لحاظ بافت سنگی خود هماهنگی مناسبی با فضای اطراف دارد.

مبلمان مخصوص روف گاردن برای این فضا در نظر گرفته شده است که این نوع مبلمان از چوب های نیمه سنگین مناطق حاره (ترمووود-ترموود) تهیه و فرآوری شده در مقابل تمامی شرایط آب و هوائی مقاوم هستند. از این نوع مبلمان می توان در فضاهائی مانند روف گاردن و دیگر فضاهای بیرونی به راحتی اسفاده نمود .

کف روف گاردن با چمن مصنوعی و کف پوش طرح سنگی ترکیب شده و نورپردازی مجموعه با چراغ های پایه دار کروی روی زمین قرار می گیرد و چراغ هایی روی دیوار نیز قرار گرفتند تا نور را به فضا بتابانند.

در نهایت طرح نهایی با راهکارهای طراحی ذکر شده ارائه و مورد توجه و رضایت مشتری قرار گرفت.

 در خصوص دکوراسیون اداری و دکوراسیون مغازه بیشتر بدانید

9 / 10
از 127 کاربر