طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس ساختمانی ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
44274146 - 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک

مشخصات کلی

طراحی داخلی کلینیک و طراحی دکوراسیون داروخانه  . . .

در طراحی دکوراسیون داخلی پروژه فوق با توجه به خواسته های کارفرما و تحلیل کامل فعالیت هایی که که در این محیط صورت میگیرد طراحی فضا را شروع کردیم که شرح آن به قرار ذیل می باشد :

در ابتدا و نزدیک ورودی اصلی کانتر و میز پذیرش قرار گرفت که پاسخگی مناسب و راحتی برای مراجعه کنندگان باشد و برای ایجاد زیبایی بصری در این فضا از گره چینی بر جداره آن استفاده شد.

در بخش پذیرش و در واقع فضای انتظار با استفاده از رنگ روشن به بزرگتر شدن فضا تاکید  و با نورپردازی زیبایی سقف بصورت خطوط منحنی با نور مخفی زیبایی فضا دوچندان شد و با طراحی داخلی زیبا و هوشمندانه خطوط منحنی در سقف که با نور پردازی تاکید شده اند محیطی آرام متناسب با نیاز پروژه به وجود آوردیم.

از دیگر فضاهای این مجموعه داروخانه بود که در پلان اصلی جانمایی شده بود و طراحی داخلی آن باید به گونه صورت میگرفت که استفاده مراجعین از خدمات این بخش را سهل و خوانایی فضا را افزایش می داد در این راستا و جهت رسیدن به این هدف بخش پذیرش را در قسمت ورودی و با قسمت بندی دارو ها در بخش های مختلف به خوانایی هر چه بیشتر طرح و فضا تاکید شد.

استفاده از رنگ آبی برای کانتر و جداره ها ایجاد فضایی آرام و مناسب هم برای کارمندان و هم مراجعین را میسر نمود.

جهت هدایت و مسیریابی بهتر از جهت های نورانی که با کناف روی جداره ها طراحی شدند استفاده شد.

در چیدمان فضا به مسیر سیرکولاسیون اهمیت زیادی داده شد و با جانمایی باکس های دارو در یک راستا فضایی بزرگ جهت تردد به وجود آمد

فضای بعدی مجموعه که طراحی دکوراسیون شد فضای نگهبانی و حراست بود که به درخواست کارفرما ارتباط و مسیر عمودی نیز باید در این فضا قرار میگرفت.

که این امکان از طریق طراحی پله مارپیچ مسیر شد که به این صورت هم به نیاز کارفرما پاسخ گفتیم و زیبایی ویژه ای به این فضا بخشیدیمو با طراحی کانتر دایره ای در کنار آن که به لحاظ فرم هارمونی دارند به استفاده بهینه از فضا تاکید کردیم.

یک طراحی دکوراسیون مناسب در کنار یک اجرا خوب میتواند بسیار به بهینه شدن فضا کمک کند . در بازسازی ساختمان و فضاهای خدماتی اجرای دقیق منطبق بر ضوابط و مقررات آن فضا با توجه به کاربری که دارد بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد .

از نمونه کارهای تعمیرات ساختمان طراحی دکوراسیون اداری و طراحی دکوراسیون مغازه ما دیدن فرمایید

9 / 10
از 127 کاربر