طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
22172069- 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

بازسازی ساختمان به روش اصولی

به طور کلی بازسازی ساختمان به دو دسته تقسیم میشود. در روش اول مرمت و مستحکم کردن ستونها و پی ساختمان مورد توجه قرار میگیرد. در این روش بیشتر از آنکه به ظواهر ساختمان توجه شود، مقاوم سازی پی و شالوده ساختمان  که نقش اساسی را در تشکیل یک ساختمان ایفا میکنند مد نظر قرار میگیرد.در روش دوم بر خلاف روش اول تنها ظاهر ساختمان مورد توجه قرار میگیرد. پوشش دیوارها و کف  و همچنین نوع وسایلی که در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار میگیرد از اهمیت بالایی برخوردار است. در هر کدام از روش های بالا باید اصول بازسازی توسط شرکت بازسازی ساختمان رعایت شود تا نتیجه ای مطلوب داشته باشد. مراحل بازسازی ساختمان به روش اصولی:

یکی از بخش هایی که با هزینه کمتر میتوان بازسازی نمود، حمام و سرویس بهداشتی میباشد. اگر کف و دیوارهای سرویس بهداشتی و حمام شما آسیب دیده باشد بهتر است فقط ظاهر آنرا مورد بازسازی قرار ندهید. تعمیرات ساختمان ظاهری تا مدتی جوابگو خواهد بود و بعد از گذشت زمان دوباره بر اثر عواملی که از درون ساختمان به آن وارد میشود، فرسوده شده و دوباره نیاز به بازسازی خواهد داشت.

در بازسازی ساختمان به روش اصولی، سقف و ستون ها را بررسی کنید. سقف و ستون ها اگر فرسوده شده باشند باید بازسازی از روش اول را مد نظر قرار دهید. اگر فقط ظاهر ستون و سقف ها فرسوده شده باشد میتوانید با پوشش های مخصوص مانند سقف های کاذب و یا گچبری های زیبا این قسمت ها را پوشانده و نمایی زیباتر برای آن ایجاد کنید.

آشپزخانه را در بازسازی ساختمان به روش اصولی جدی بگیرید. فقط به تعویض کابینت ها بسنده نکنید. ممکن است شیرآلات و یا لوله کشی های آب  وگاز موجود در آشپزخانه آسیب دیده و فرسوده شده باشند لذا حتما قبل از تعویض کابینت، دستی به سر و روی لوله کشی ها ودیوار آشپزخانه بکشید. ممکن است کابینت های آشپزخانه را تعویض کرده و بعد از مدتی متوجه شوید که لوله و دیوارهای شما پوسیده شده اند. پوسیدگی دیوارها و لوله ها باعث خواهند شد تا دوباره کابینت های خود را از  جای خود خارج کرده و نصب کنید که همین موضوع باعث ضایع شدن کار خواهد شد.

اتاق ها و پذیرایی را در بازسازی ساختمان به روش اصولی نیز باید مورد توجه قرار دهید. البته اتاق ها و پذیرایی را به دلیل عدم وجود لوله کشی معمولا با روش دوم مورد بازسازی قرار میدهند. کافیست مطابق سلیقه خود و البته متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی این قسمت ها را با رنگ و طرح مناسب و متریال با کیفیت بازسازی کنید.

شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا با تجربه بالا و در اختیار داشتن نیروهای متخصص و کارآزموده قادر است تمام مراحل مربوط به بازسازی ساختمان اصولی ، طراحی نما ، دکوراسیون مغازه و غیره را با بهترین کیفیت انجام دهد.

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :