طراحی نظارت و اجرای پروژه های بازسازی و ساختمانی از صفر تا صد
٤٤٨٩٠٧٣٢- ٤٤٢٧٤١٤٦-٠٩١٢٥٧٥٤٩٢١
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی کابینت چوب

مشخصات کلی

طراحی کابینت آشپزخانه پروژه ولنجک

با ما تماس بگیرید : 09125754921 - 44274146 - 44890732

طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه  با توجه به کاربری های متنوع امروزی بسیار مهم و از جایگاه ویژه ای برخوردار است همانطو که بارها شنیده ایم آشپزخانه قلب هر خانه می باشد و امروزه شاهد آن هستیم که تعداد کاربری آن افزایش یافته و منحصر به فعالیت پخت و پز نمی باشد و فعالیت هایی مثل دور هم جمع شدن  جهت صرف غذا و آرامش گرفتن و امور روزمره و . . . در آن صورت میگیرد حال جهت پاسخگوئی هر چه بهتر نیاز های فوق بایستی طراحی و چیدمان آشپزخانه به گونه ای باشد که در کنار زیبایی بصری, از نظم خوبی هم برخوردار باشد.

مجری دکوراسیون داخلی هیرادانا با توجه به موارد فوق طراحی و اجرای پروژه کابینت کلاسیک ولنجک را بعهده گرفت .

طراحی و نحوه چیدمان کابینت در آشپزخانه یکی از مهمترین المانهای طراحی آشپزخانه می باشد که شرکت بازسازی ساختمان و طراحی داخلی هیرادانا با طراحی و اجرای کابینت به سهولت انجام کارها و نظم دهی مناسب محیط آشپزخانه  و زیبایی هر چه بیشتر بصری کمک می نماید و با وجود کادری مجرب و اجرای موفق طرح, آرامش و زیبایی و نظم را به منازل هدیه می کند.

طراحی کابینت آشپزخانه معمولا متناسب با سبک کلی دکوراسیون منزل انجام میگیرد و در پروژه فوق با توجه به انتخاب سبک کلاسیک طراحی متقاران و اقتدارگرایانه کلاسیک صورت گرفت که پاسخگوی نیازهای  عملکردی نیز می باشد.

جهت نظم بیشتر محیط آشپزخانه شرکت دکوراسیون داخلی بازسازی و طراحی ساختمان هیرادانا در طراحی کابینت و چیدمان مبلمان آشپزخانه همواره تلاش می کند با تقسیم بندی فضای پخت و پز و فضای نگهداری و همچنین فضای شستشو و تقسیم مجدد هر یک از فعالیت های سه گانه فوق به فعالیت های جزئی تر و متناسب با نیاز کارفرما نظم فوق العاده ای به آشپزخانه ببخشد به گونه ای که در کنار زیبایی بصری و رفع نیاز کاربردی آشپزخانه ای لوکس و زیبا داشته باشیم

نورپردازی آشپزخانه از موارد مهم طراحی می باشد که با توجه به کاربری آشپزخانه هم نوری مناسب برای انجام فعالیت ها موجود باشد و هم با نورپردازی موضعی بتوان بخش های ویژه را مورد تاکید قرار داد همچنین نورپردازی پروژه فوق در زیباتر کردن کابینت لوکس آشپزخانه موثر بوده است.

با توجه به اصول رنگشناسی وجود رنگهای روشن فضا را بزرگتر و نور بیشتری بازتاب میکنند و همچنین این رنگ مظهر پاکی است که در محیط آشپزخانه پاکیزگی از الویت های مهم می باشد و با همنشینی بسیار زیبا در کنار رنگ طلایی که از رنگهای پرکاربرد در سبک کلاسیک می باشد جلوه ای بی نظیر به محیط آشپزخانه می بخشد.

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی هیرادانا با علم بر اصول فنگ شویی همواره تلاش می کند با نظم بخشی به فضاها انرژی مثبت را به منازل بیاورد و همچنین در پروژه فوق با وجود رنگهای روشن و براق بر این مورد تاکید شده است.

از پروژه های بازسازی منزل و دکوراسیون اداری ما دیدن فرمایید

  

9 / 10
از 60 کاربر