طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس ساختمانی ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
44274146 - 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی و اجرای دکوراسیون اداری یزد

مشخصات کلی

پروژه تجاری اداری یزد

طراحی طبقه دوم و سوم  واحد اداری اقای زارع به سبک نئو کلاسیک

آرشیتکت : میر مرتضی موسوی

طبقه دوم واحد های اداری پروژه یزد طبق خواسته کارفرما و پیشنهادات مهندسین شرکت طراحی دکوراسیون داخلی هیرادانا به سبک کلاسیک و تلفیقی طراحی شده است ، که جانمایی فضاها برای مدیر ، یک منشی و چند کارمند در نظر گرفته شده است.

درخواست کارفرما ایجاد فضایی برای Showroom  جهت نمایش قطعات محصولات کاشی و سرامیک، ماشین آلات نساجی، قطعات الکترونیک و ...  بود که طراحان هیرادانا برای این منظور استندهایی را با متریال چوب به صورت المان های باکس شکل با طبقات در نظر گرفتند که نورپردازی متناسب با آن به صورت موضعی و با استاندارد مناسب لحاظ شده است.

این استندها کاربرد دیگری نیز به عنوان دیوار جداکننده بین دو فضا در این بخش دارد که در طبقه دوم برخلاف طبقه سوم، طبقات باکس طوری پوشش بیشتری داده شده است و دید کمتری به فضای طرف دیگر دارد.

پارتیشن هایی با جنس چوب با رنگ روشن ، در این طبقه نیز به عنوان جدا کننده در قسمت های دیگر این بخش در نظر گرفته شده است.

 جداره ها در این طبقه  به صورت قاب بندی نئوکلاسیک گچی طراحی شده که در داخل آن با کاغذ دیواری رنگ تیره تر برخلاف قاب روشن سفید رنگ برای ایجاد کنتراست بیشتر کار شده است و داخل قاب بندی ها نورهای موضعی کار شده است که سبب ایجاد روشن شدن جداره های کناری فضا و در نتیجه بزرگ و دلباز به نظر رسیدن و همچنین زیبایی بیشتر فضا می شود.

در نورپردازی سقف با ایجاد قاب نورمخفی که دورتا دور قاب به چرخش درآورده شده و به این ترتیب علاوه بر ایجاد نور و روشنایی در فضا به زیبایی بصری سقف نیز تاکید شده و بر روی قاب دورتادور، نور هالوژن کار شده و در مرکز قاب نیز با پتینه کاری با رنگ های دکوراتیو با طرح سنگی که متناسب با سبک کلاسیک می باشد، اجرای دکوراسیون اداری انجام شده است.

کف پوش این واحد در این طبقه با لمینیت که به لحاظ رنگی متناسب با فضا است طراحی شده است این متریال در مقابل فاکتورها و عوامل محیطی مقاومت زیادی دارند و در برابر استفاده طولانی مدت امتحان خودشان را پس داده‌اند و کاملا مناسب برای فضای اداری است و رنگ ، نقش و زیبایی آنها سالیان سال حفظ می‌شود. همچنین مبلمان اداری هماهنگ با فضا در نظر گرفته شده است.

طراحی طبقه سوم واحد اداری اقای زارع به سبک کلاسیک

به دلیل نمایش برخی از محصولات خود را ملزم به ایجاد یکسری پارتیشن های استند مانند دانستیم که این استندها کاربرد دیگری نیز به عنوان دیوار جداکننده بین دو فضا در این بخش دارد که در طبقه سوم به صورت ترنسپرنت است و فضای طرف دیگر بیشتر قابل مشاهده است نسبت به طبقه دوم و مرکز استندها شیشه کار شده است.

پارتیشن هایی با جنس چوب نیز با رنگ تیره به عنوان جدا کننده در قسمت های دیگر این بخش در نظر گرفته شده است و جداره ها به صورت قاب بندی نئوکلاسیک گچی طراحی شده که در داخل آن با کاغذ دیواری با طرح کلاسیک رنگی کار شده است.

در نورپردازی سقف با ایجاد قاب نورمخفی که دورتا دور قاب به چرخش درآورده شده و به این ترتیب علاوه بر ایجاد نور و روشنایی در فضا به زیبایی بصری سقف نیز تاکید شده و بر روی قاب دورتادور، نور هالوژن کار شده و در مرکز قاب نیز با پتینه کاری با رنگ های دکوراتیو و با طرح سنگی که متناسب با سبک کلاسیک می باشد، طراحی شده است.

و کف پوش این واحدها در طبقه سوم  با متریال سنگ که به لحاظ رنگی متناسب با فضا است، طراحی شده است .

این متریال کاملا متناسب با سبک کلاسیک است و با گذر مدت زمان و سالیان طولانی احتیاج به نگهداری بسیار کمی دارد. همچنین مبلمان اداری چوبی با رنگ تیره در این طبقه هماهنگ با فضا دکوراسیون اداری در نظر گرفته شده است.

شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا متخصص در زمینه ی طراحی و اجرای بازسازی و دکوراسیون داخلی اداری , بازسازی و تعمیرات ساختمان , اجرای کابینت آشپزخانه

9 / 10
از 127 کاربر