طراحی نظارت و اجرای پروژه های بازسازی و ساختمانی از صفر تا صد
٤٤٨٩٠٧٣٢- ٤٤٢٧٤١٤٦-٠٩١٢٥٧٥٤٩٢١

طراحی دکوراسیون ساختمان پونک

مشخصات کلی

پروژه طراحی دکوراسیون داخلی آقای نخستین

طراحی داخلی با توجه به اصول و قوانین خاصی انجام میگیرد که شرکت طراحی داخلی هیرادانا با علم بر اصول طراحی داخلی همچنین با توجه به نیاز کارفرما و شرایط موجود پروژه طراحی دکوراسیون داخلی پروژه را بعهده گرفت که اجرای آن به شرح ذیل می باشد:

شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا با توجه به علایق کارفرما و شرایط موجود خانه, از طراحی سبک نئوکلاسیک استفاده نمود تا از اقتدار و زیبایی این سبک بهره گیرد.

شرکت معماری هیرادانا در طراحی جداره ها از قاب بندی متقارن سبک نئوکلاسیک استفاده نمود و برای داخل قاب ها کاغذ دیواری رنگ روشن را گزینه مناسبی در طراحی در نظر گرفت تا برای جلوگیری از کاهش نور و کوچک شدن فضا انتخاب مناسب باشد استفاده درست این رنگ بر زیبایی بصری این سبک افزود و همچنین سنگینی و خشکی و رسمیت ویژه سبک نئوکلاسیک که خیلی مناسب این فضا نبود را تعدیل نمود و آرامش که جز لاینفک هر خانه می باشد را به همراه آورد.

شرکت طراحی و بازسازی ساختمان هیرادانا برای طراحی کابینت آشپزخانه و اجرای کابینت با از کابینت ممبران و سرستون های زیبا استفاده نمود و به این ترتیب هم بر سبک یاد شده تاکید کرد و با استفاده از دیتل های ظریف و مناسب فضایی زیبا و دلنشین به وجود آورد.

ما با انتخاب مناسب و موفق جزیره در طراحی آشپزخانه علاوه بر زیبایی بصری ارتباط مناسبی بین آشپزخانه و فضای نشیمن ایجاد کرد که در بهینه تر کردن فضا نیز موثر بود.

شرکت هیرادانا با انتخاب مناسب مبلمان بر چیدمان سبک نئوکلاسیک و زیبایی بصری این سبک به بهترین شکل ممکن تاکید نمود.

در نورپردازی با ایجاد قابی از ابزار ساده و استفاده از نور مخفی و همچنین لوستر مناسب این سبک علاوه بر روشنایی یکدست و مناسب فضا سادگی و جذابیت ناشی از آن را در سقف به وجود آورد

شرکت بازسازی منزل هیرادانا جهت طراحی پارکینگ با تفکر معمارانه و ایجاد خطوط با متریال آجری توانست علاوه بر زیبایی بصری بر کاربرد هدایت ماشین ها نیز تاکید نماید و جهت پارک ماشین نیز از قاب بندی های مربع و مستطیل بر روی دیواره ها استفاده نمود و داخل این قاب ها از متریال با نمای اجری استفاده شد و در واقع با موارد فوق زیبایی این سبک را به پارکینگ آورده و حس زندگی را در آن به جریان انداخت.

در نورپردازی سقف با ایجاد قاب نورمخفی را دورتا دور قاب به چرخش درآورد و به این ترتیب علاوه بر ایجاد نور و روشنایی در فضا به زیبایی بصری سقف نیز تاکید شد.

از نمونه کارهای دکوراسیون اداری | دکوراسیون مغازه | اجرای دکوراسیون ما دیدن فرمایید

9 / 10
از 55 کاربر