طراحی نظارت و اجرای پروژه های بازسازی و ساختمانی از صفر تا صد
٤٤٨٩٠٧٣٢- ٤٤٢٧٤١٤٦-٠٩١٢٥٧٥٤٩٢١
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی داخلی منزل صبوری

مشخصات کلی

طراحی داخلی منزل آقای صبوری در فردوس

طراحی دکوراسیون منزل پروژه فوق با توجه به شرایط پروژه و علایق و نیاز کارفرما و پیشنهاد شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی هیرادانا ، به سبک مدرن طراحی و اجرا شد که توضیحات آن به شرح ذیل می باشد:

طراحی آشپزخانه

طراحی آشپزخانه با سبک مدرن و مینیمالیست طراحی شده که از کابینت براق (high glass) با رنگهای تیره و روشن (طرح چوب تیره و سفید) استفاده شد که ترکیب رنگی خوب و دلنشینی در فضا ایجاد کرده است به این ترتیب که کابینت بالای سفید رنگ با عمق بیشتر و اجرای کابینت داخلی چوبی رنگ با عمق کمتر کار شده است. برای هماهنگی با فضا از رنگ  کاشی سفید و روشن با طرح سنگی که نور را نیز انعکاس داده و باعث زیبایی بیشتر فضا می شود و همچنین کاشی با رنگ قهوه ای براق متناسب با کابینت و سنگ کرم و قهوه ای رنگ کورین برای روی کابینت استفاده شد.

 به دلیل حجم کوچک فضا و نور کم خانه که فقط مختص نورگیر دکوراسیون آشپزخانه می شود از طراحی صبحانه خوری و یا کابینت جلوی آشپزخانه خودداری شد و به جای آن میز کار در دیواره آشپزخانه و روی کابینت جانمایی شد که دارای اختلاف ارتفاعی بر روی کابینت طراحی شده است که علاوه بر زیبایی جنبه کاربردی نیز ایجاد کرده است.

برای جلوگیری از تاریک و کوچک شدن فضا کابینت ردیف بالایی یکی از دیوارهای آشپزخانه که روبروی نورگیر است با عمق کمتر (33 سانت) طراحی شده است و داخل آن از شلف های دکوراتیو شیشه ای استفاده شده است.

این شلف های دکوراتیو در داخل ردیف کابینت بالایی با متریال شیشه طراحی شده است، که در کنار اتصال آن به دیوار منبع نوری کوچکی متصل می شود و نور را از داخل شیشه عبور داده و باعث شفافیت و زیبایی بیشتر آن می شود که باعث زیبایی و جذابیت بیشتر این جداره از آشپزخانه می شود.

در جداره انتهایی دیوار آشپزخانه نیز میز کوچک صبحانه خوری طراحی شده است که دوطرف آن به شکل قرینه ، محلی برای نشستن در نظر گرفته شده است که زیر این دو فضا و همچنین میز ، کابینت تعبیه شده است که این فضا در کنار بالکن روبه رویی و کنار پنجره ، فضایی مناسب و دنج برای نشستن دو نفره است.

سقف آشپزخانه نیز ترکیب اجرای دکور کناف و چوب می باشد که روی آن هالوژن کار شده است که با تابیدن به سطح براق کابینت ها انعکاس نوری زیبایی در فضا ایجاد می کند و همچنین داخل باکس چوبی نور مخفی تعبیه می شود که کاربر می تواند همزمان از چندین منبع نور با توجه به میزان دلخواه استفاده نماید.

طراحی فضای تی وی روم

فضای tv room در نشیمن با اجرای الوارهای چوبی به صورت ریتمیک و تکرار شونده و با طرح  L شکل برای دیوار tv room و برای قاب پشت  Tv قابی باکس شکل های گل با رنگ روشن به همراه نور خطی که لبه های قاب کار شده است جهت ایجاد کنتراست با رنگ تیره چوب و تنوع حجمی و فرمی در نظر گرفته شده است.

 بااجرای باکس عملکردی زیر تلویزیون علاوه بر زیبایی به نیاز عملکردی این فضا نیز پاسخ گفته شده که در طراحی آن از mdf براق (high glass) استفاده شده است که با رنگ سفید روشن انجام شد که این رنگ روشن و طرح چوب  کمک می کند تا حس گرما ، آرامش به طرح اضافه شود و همچنین از این رنگ در کف با متریال لمنیت نیز به کار رفته است که باعث ایجاد هارمونی و هماهنگی در طرح شده است.

طراحی دکوراسیون پذیرایی و نشیمن

کاغذ دیواری با طرح و رنگ متناسب با فضا طراحی شده است که رنگ مورد نظر برای دیوار رنگ روشن می باشد که باعث بزرگ نشان دادن فضا شود و همچنین که به فضایی با زیبایی بصری و همچنینن تفکیک فضایی به واسطه تغییر متریال در قسمت دیوار ناهارخوری که دیوار آجری سفید رنگ است ، منجر می شود. همچنین کف این فضا به درخواست کارفرما متریال لمینیت در نظر گرفته شده است.

طراحی سقف

برای طرح سقف جهت تفکیک فضایی و شاخص نمودن هر فضا، طرح سقف در هر قسمت متمایز می شود. برای قسمت نشیمن و همچنین tv room ، ناهارخوری و نشیمن، طرح های سقف متمایز و متنوع طراحی شده است. در قسمت سقف tv room که طرح آن با متریال چوب کار شده است برای طرح سقف نیز برای هارمونی بیشتر با فضا درون قاب کنافی المان های چوبی درون قاب اتصال داده می شود و دو دیواره انتهایی که یکی ناهارخوری و دیگری نشیمن است المان های چوبی دور قاب های کنافی متصل می شود و درون این قاب ها نور مخفی قرار داده میشود ، که با این نوع طرح سقف بر جذابیت بصری آن تاکید می شود و هارمونی زیبایی با فضا ایجاد می کند. همچنین برای ورودی فضا، کمد و جا کفشی با متریال های گلس طراحی شده است که طرح سقف این قسمت نیز متمایز با سایر قسمت ها به صورت ال شکل چوبی است که روی آن هالوژن کار شده است.

از نمونه کارهای تعمیرات ساختمان و دکوراسیون مغازه و اجرای دکوراسیون اداری شرکت دکوراسیون داخلی دیدن فرمایید

9 / 10
از 63 کاربر