طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس ساختمانی ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
44274146 - 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی اجرای دکوراسیون اداری

مشخصات کلی

طراحی و اجرای دکوراسیون اداری شرکت برنامه نویسی

کارفرما : مهندس دلفان     آرشیتکت : میر مرتضی موسوی       موقعیت : جنت آباد

پروژه طراحی دکوراسیون اداری  واقع در جنت آباد تهران با کارفرمایی آقای دلفان به عهده شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا گذاشته شد.

سبک دکوراسیون برای طراحی داخلی این پروژه با توجه به خواست کارفرما آقای دلفان و گروه معماری هیرادانا سبک مینیمال در نظر گرفته شد که این سبک علاوه بر زیبای های که دارد باعث تمرکز کارمندان و و در عین بالابردن راندمان کاری باعث ایجاد حس آرامش به کارمندان میشود پس سبک مینیمال یک سبک بسیار مناسب برای طراحی دکوراسیون اداری است.

در این پروژه شرکت معماری و دکوراسیون داخلی هیرادانا از صفر تا صد این پروژه اجرای دکوراسیون اداری را بر عهده گرفت که از طراحی دکوراسیون داخلی تا اجرا و تهیه مصالح و حتی ساخت مبلمان اداری لازم برای این پروژه را گروه معماری هیرادانا انجام میدهد.

مساحت این پروژه اداری که 110 مترمربع و دارای یک بازشو بزرگ است قابلیت های زیادی را برای طراحی دکوراسیون داخلی به معماران هیرادانا بخشیده است و ما توناستیم با استفاده از این پتانسیل ها فضاهای درخواستی کارفرما را که شامل ( دو قسمت ناهار خوری و دوازده استیشن برای کارمندان را با رعایت تقسیم بندی فضایی و سیرکولاسیون مناسب طراحی کنیم.

قسمت ناهارخوری که طراحی بسیار مناسبی را توانستیم برایش انجام دهیم  مدل نیمکتی است که علاوه بر اینکه در فضای خود بخش اداری است به شکلی طراحی شده که کاملا منفک از بخش اداری و کاری قرار دارد و هیچ مزاحمتی برای کار کارمندان ایجاد نمیکند ، قسمت ناهارخوری به دو بخش تقسیم میشود که توسط پارتیشن های چوبی که قسمت بزرگی از آنها شیشه ای با کرکره هایی هستند از هم و از قسمت اداری جداشنده اند نوع صندلی های نیمکتی هم که برای دکوراسیون داخلی انتخواب شده علاوه بر اینکه فضای کمتری از فضا را اشغال میکند باعث صمیمیت بیشتر کارکنان میشود که این مسئله از اهمیت بالایی در فضای کاری برخوردار است و در دکوراسیون اداری حتما باید به آن توجه شود .

در کنار قسمت ناهار خوری کمدها و قفسه هایی با استفاده از چوب ساخته شده که کاملا منطبق با سبک مینیمال است علاوه بر رفع نیازهای موجود زیبایی خاصی به فضای اداری داده است و همچنین با قرار دادن یخچال در کنار قسم نهارخوری و کاملا جاگزاری شده در این قسمت چوبی یخچال باعث برهم خوردن دکوراسیون داخلی نشده است.

در فضای کارمندان سه میز تعبیه شده که هرکدام چهار کارمند را در خود جای میدهند طراحی و ساخت این میزها هم کار معماران هیرادانا است که کاملا برای این پروژه و منطبق با نیازهای این فضای اداری طراحی و ساخته میشود و طراحی این میزها به نحوی است که علاوه بر اینکه فضای مناسبی را برای هر کارمند ایجاد میکند و دارای کشوهایی برای هر نفر به طور جداگانه است به طور یکپارچه و کلی از میزهای جدا و بصورت تکی کاملا فضای کمتری را اشغال میکند و علاوه بر اینها چون کارمندها به هم نزدیک تر هستند باعث تعاملات بیشتر بینشان و بالارفتن راندمان کاری میشود.

در دیوار قسمت غربی و کنار قسمت ناهار خوری بخشی از دیوار را آجر کار شده است است که علاوه بر هماهنگی با رنگ چوب انتخوابی دارد باعث کنتراست بیشتری با قسمت های سفید میشود که این عمر برای جلب توجه بیشتر و تمرکز بیشتر بیننده به تلویزیون است که برای کارهای کنفرانسی و پرزانته های اداری استفاده میشود. رنگ غالب دیوارها هم سفید است که باعث آرامش بیشتر بین کارمندان میشود.

در کنار بازشو بزرگ هم قفسه های چوبی بین بیرون آمدگی های دیوار قرار گرفته که علاوه بر نکات کاربردی آنها باعث استفاده مناسب از فضا شده و زیبایی خاصی به دکوراسیون اداری داده است.

جنس کف برای این پروژه لمینت است که متریال کاملا مناسب برای فضاهای اداری است که علاوه بر زیبایی خاص دارای مقاومت خوبی در برابر عبور و مرور زیاد دارد و از سرعت خوبی برای نصب برخوردار است و به راحتی نصب میشود .

شرکت بازسازی ساختمان هیردانا در زمینه های طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه | بازسازی ساختمان و بازسازی منزل نیز فعالیت میکند

طرح سقف علاوه بر منطبق بودن با سبک مینیمال  دارای زیبایی خاصی است . سقف کناف برای این پروژه در نظر گرفته شده است . طراحی سقف به شکلی بوده که برای تامین روشنایی مورد نظر  از پنل های نوری استفاده شده است.

 

9 / 10
از 127 کاربر