طراحی نظارت و اجرای پروژه های بازسازی و ساختمانی از صفر تا صد
٤٤٨٩٠٧٣٢- ٤٤٢٧٤١٤٦-٠٩١٢٥٧٥٤٩٢١
برای تماس کلیک کنید 09125754921

دکوراسیون داخلی رستوران سنتی

مشخصات کلی

پروژه اجرا و طراحی داخلی رستوران سنتی کریم خان

محل پروژه: کریمخان

کارفرما:جناب آقای احمدی

پروژه فوق به درخواست کارفرما توسط شرکت معماری هیرادانا به سبک ایرانی سنتی طراحی و اجرا شد که طراحی آن به شرح ذیل می باشد:

با توجه به اینکه در معماری سنتی ایران استفاده از طاق و متریال آجر مرسوم بود در طراحی دکوراسیون داخلی این رستوران برآن شدیم تا با استفاده از همین المان , به سبک ایرانی تاکید کنیم در این راستا در طراحی جداره های رستوران از همین المان استفاده شد و دیواره ها با طاق های آجری زیبای ایرانی مزین شدند همچنین برای ورودی و بازشوها از همین طاق ها استفاده شد .

در کنار المان طاق از متریال آجر با رنگ گرم استفاده شد تا حس زیبای سبک سنتی را تاکید نماییم و مشتریان گرما و جذابیت بی نظیر فضای رستوران را هر چه بیشتر درک کنند.

ازاره آجری را دور تادور دیوار چرخاندیم تا پویایی بافت زیبای آجر را دوچندان نماییم.

در طراحی دکوراسیون مغازه ورودی را با درهایی از گره چینی های رنگی زیبا اجرا کردیم تا با شکست نور هنگام ورود نور طبیعی به فضا زیبایی بصری را تاکید نماییم

در کنار رنگ گرم آجر رنگ  مکمل آن یعنی آبی لاجوردی که از رنگهای اصیل ایرانی محسوب می شوند به کار بردیم و باز طراحی داخلی مغازه به سبک ایرانی بودن تاکید شد .

برای نورپردازی از لوسترهای برنجی ایرانی استفاده شد و برای طاقچه های طراحی شده  اکسسوری های ایرانی استفاده شد تا قدمت و اصالت ایران کهن را به رخ بکشیم

وجود حوض آبی به همراه خط سبز دور آن یادآور حیاط مرکزی ایرانی است که از المانهای معماری اصیل ایران می باشد.

در نهایت به کارگیری تمام موارد فوق جهت خلق فضایی بود که بتواند لحظات خوب دورهم بودن مشتریان را به خاطره ای دلپذیر تبدیل نماید .

شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا مجری بازسازی و دکوراسیون داخلی لوکس مسکونی | دکوراسیون اداری | دکوراسیون تجاری از صفر تا صد

9 / 10
از 63 کاربر