طراحی نظارت و اجرای پروژه های بازسازی و ساختمانی از صفر تا صد
٤٤٨٩٠٧٣٢- ٤٤٢٧٤١٤٦-٠٩١٢٥٧٥٤٩٢١
برای تماس کلیک کنید 09125754921

دکوراسیون آشپزخانه کابینت ممبران

مشخصات کلی

طراحی و اجرای کابینت ممبران | آشپزخانه کلاسیک

کارفرما : آقای نوابی                موقعیت : پاسداران

در این پروژه از سبک کلاسیک استفاده شده است . طراحی داخلی به سبک کلاسیک از طراحی یونانی و رومی الهام گرفته است و اساس طراحی داخلی با سبک کلاسیک بر پایه نظم ، تعادل و هماهنگی و تناسبات و تقارن است. سبک کلاسیک از مفاهیمی چون ثبات ، تناسب و تقارن و تجمل هویت میابد. این سبک دقیق و حساس روی جزئیات است. امروزه هنوز این سبک طرفداران زیادی دارد و همواره مورد توجه مردم می باشد.

این سبک وابسته به جزئیات زیاد و تجمل است لذا اجرای صحیح و درست دیتیل ها از جمله موارد مهم در این نوع سبک است که باید رعایت شود.

در بازسازی و دکوراسیون منزل آشپزخانه این پروژه، برای کابینت از نوع ممبران استفاده شده است که نوعی ام دی اف حکاکی شده با دستگاه CNC است که روکش pvc و ضد آب می شود. و به دلیل هزینه کمتر آن نسبت به چوب، این متریال امروزه رایج شده است. برای سر ستون ها نیز از پلی استایرن استفاده شده است.

شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا متخصص در بازسازی ساختمان | تعمیرات ساختمان | بازسازی منزل

رنگ‌های به کاربرده شده در این پروژه اصیل و ملایم با توجه به سبک کلاسیک مورد نظر هستند. کرم ، صدفی و سفید به عنوان رنگ اصلی ، طلایی و نقره‌ای در یراق آلات و اکسسوری ها، که استفاده از این رنگ ها در آشپزخانه باعث دلباز تر شدن فضا نیز می شود و همچنین نور را به زیبایی در فضا انعکاس می دهند. تمامی رنگ‌ها لطیف ، ظریف و گرم هستند که فضایی پر از حس آرامش و راحتی را به ارمغان می آورد.

ابعاد و ترکیب کابینت ها با توجه به ابعاد خوب آشپزخانه در این پروژه ، با استانداردهای لازم و متناسب با فضای پروژه و نیاز کارفرما طراحی شده است که شامل کابینت های بیشتر و هم چنین ویترین ها می باشد.

مورد دیگری که نوع سبک کلاسیک رو تعریف میکنه سبک درب کابینت ها هست که معمولا درب ها یا خیلی کارشده اند و جزئیات بیشتری دارند یا درب ها ساده ترو نئو کلاسیک است که در این پروژه از نوع پر دیتیل تر آن استفاده شده است . پایه های کانترهای جزیره ای، پاخور کابینت ها، ابزارهای گچی بالای دیوارها و … همه با جزییات و تزییات و سرستون و پایه ستون هستند.

هم چنین در اجرای کابینت آشپزخانه با توجه به ابعاد مناسب این پروژه جزیره نسبتا بزرگی با جزئیات زیاد برای این آشپزخانه در نظر گرفته شده است که مکانی مناسب برای دورهمی های کوچک خوانوادگی می باشد.

هم چنین کلوزت و جاکفشی متناسب با سبک کلاسیک و با کابینت ممبران با درب های آینه ای کنار راهرو قرار گرفته که علاوه بر زیبایی جنبه کاربردی نیز دارد.

برای سقف این پروژه از کناف استفاده شده و متناسب با نوع سبک کلاسیک به صورت ابزار خورده و با مقطع طرح کلاسیک است که نورپردازی آن هم ترکیب نور مخفی و هالوژن است به این صورت که نورهای هالوژن در ردیف هایی بالای کابینت ها قرار می گیرند و انعکاس نوری زیبایی را به کابینت ها می دهند.

9 / 10
از 56 کاربر