طراحی نظارت و اجرای پروژه های بازسازی و ساختمانی از صفر تا صد
٤٤٨٩٠٧٣٢- ٤٤٢٧٤١٤٦-٠٩١٢٥٧٥٤٩٢١
برای تماس کلیک کنید 09125754921

بازسازی منزل پاسداران

مشخصات کلی

بازسازی و نوسازی ساختمان پاسدران کارفرما آقای بتویی

طراحی داخلی پروژه فوق با توجه به شرایط پروژه و پیشنهاد شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا به سبک مدرن انجام و اجرا شد که توضیحات آن به شرح ذیل می باشد:

طراحی آشپزخانه

طراحی آشپزخانه مدرن با استفاده از کابینت high glass با رنگ روشن سفید انجام شد که نظم بی نظیر این سبک را بهمراه داشت با وجود آشپزخانه نسبتا کوچک پروژه انتخاب این سبک و رنگ سفید کابینت بهترین گزینه جهت ایجاد محیطی دلباز بود و با اجرای لمینت رنگ روشن در کف که کمی کنتراست با رنگ سفید کابینت ها داشت علاوه بر زیبایی محیطی مطلوب را برای فعالیت ویژه این محیط فراهم نمود.

نشیمن

طراحی فضای tv room  در نشیمن با اجرای کاغذ دیواری همرنگ کاغذ دیواری دیواره ها بر ایجاد وسعت فضایی تاکید نمود و به بهترین شکل ممکن فضای تفکیک شده آن را فراهم آورد.

بااجرای باکس عملکردی زیر تلویزیون و ایجاد خطی با همان رنگ دیواره ها علاوه بر زیبایی بر نیاز عملکردی این فضا نیز پاسخ گفته شد.

نورپردازی

نور پردازی زیبای سقف با استفاده از نور مخفی رنگی که دور تا دور سقف را احاطه کرده این امکان را به مالکین فضا می دهد که متناسب با حالات و نیازهای مختلف از رنک مناسب استفاده نمایند و در نتیجه نور پردازی  منعطفی را بهمراه داشته باشد.

نصب و اجرای لوستر زیبای سقف به همراه هالوژن های ستاره گون سقف زیبایی دوچندانی در فضا ایجاد نمود. 

لطفا از نمونه پروژه های بازسازی ساختمان | بازسازی منزل | کابینت آشپزخانه شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا دیدن فرمایید

9 / 10
از 63 کاربر