طراحی نظارت و اجرای پروژه های بازسازی و ساختمانی از صفر تا صد
٤٤٨٩٠٧٣٢- ٤٤٢٧٤١٤٦-٠٩١٢٥٧٥٤٩٢١
برای تماس کلیک کنید 09125754921

بازسازی منزل خیابان نفت

مشخصات کلی

پروژه بازسازی ساختمان و طراحی داخلی نفت

شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی هیرادانا بعد از صحبت با کارفرما و درک نیاز و علاقمندی ایشان از طراحی تلفیقی برای بازسازی منزل آقای حاجی زاده  استفاده کرد که توضیحان آن به شرح ذیل می باشد:

دکوراسیون آشپزخانه

با توجه به آشپزخانه L شکل و کم عرض پروژه و علاقه کارفرما به کابینت ممبران و انجام چنین کابینتی منطقی به نظر نمیرسید اما چهت پاسخگویی به این نیاز سعی کردیم با انتخاب رنگ سفید و کاهش جزئیات به این خواسته کارفرما جواب داده و علاوه بر آن از طراحی کابینت کلاسیک شلوغ و پر دیتیل در فضایی کوچک جلوگیری نماییم همچنین با استفاده از آسمان مجازی در سقف خانه و تزریق رنگ بر آسمانه این محیط ,  فضایی جذاب و دلنشین ایجاد نماییم.

نشیمن

در طراحی نشیمن از کاغذ دیواری های روشن استفاده شد که رنگ روشن کاغذ دیواری در کنار رنگ تیره کف ترکیب مناسبی به این فضا بخشید و جهت ایجاد دیوار کانونی جهت نصب تلویزیون از پوستر سه بعدی با رنگی مابین کاغذ دیواری و کف استفاده شد و اجرای باکس طولی زیر تلویزیون بر کاربردی شدن آن علاوه بر زیبایی بصری تاکید شد.

سرویس بهداشتی

با انتخاب رنگ های قهوه ای و کرم قهوه ای در جداره های سرویس بگونه ای هوشمندانه با وجود رنگ های گرم از حس مرطوبت بودن فضا کاسته شد و با نور پردازی گرم بر این مهم تاکید شد.

نور پردازی

اجرای نورپردازی ساده و مدرن در سقف علاوه بر تامین روشنایی به لحاظ بصری افزایش ارتفاع سقف را نیز بهمراه داشت و در این راستا دور تا دور سقف از اجرای نورمخفی کمک گرفتیم.

در نهایت با طراحی ساده و تلفیقی علاوه بر ایجاد محیطی مطلوب جهت زندگی با خرید متریال با کیفیت و مقرون به صرفه اجرایی با حداقل هزینه صورت گرفت که رضایت کامل کارفرمای عزیز پروژه را بهمراه داشت.

از نمونه کارهای تعمیرات ساختمان | اجرای دکوراسیون داخلی و کابینت آشپزخانه شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا دیدن فرمایید

9 / 10
از 56 کاربر