طراحی نظارت و اجرای پروژه های بازسازی و ساختمانی از صفر تا صد
٤٤٨٩٠٧٣٢- ٤٤٢٧٤١٤٦-٠٩١٢٥٧٥٤٩٢١
برای تماس کلیک کنید 09125754921

بازسازی منزل اقای رحیمی

مشخصات کلی

پروژه بازسازی ساختمان شاهین شمال 

بازسازی و طراحی دکوراسیون منزل اقای رحیمی با توجه به شرایط پروژه و علاقه و نیاز کار فرما و در نهایت جمع بندی و پیشنهاد شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا به سبک تلفیقی با تاکید بر سبک مدرن صورت گرفت.

در پروژه فوق چالشی که با آن مواجه بودیم اختلاف ارتفاع بخشی از فضای نشیمن و با عرض کم بود که عملا کاربری خاصی نمیتوانست داشته باشد در این راستا شرکت بازسازی منزل هیرادانا با طراحی خوب خود توانست این فضا را به بخشی دنج و زیبا تبدیل و با تعبیه شومینه ای در این فضا بر کاربردی شدن آن تاکید نماید.

طراحی زیبای شومینه و اجرای موفق آن فضای چالشی نشیمن را به بهترین شکل ممکن به نقطه کانونی جهت دورهم جمع شدن و لذت خانوادگی تبدیل کرد و انتخاب رنگ گرم و بافت زیبا و زنده آجری شومینه و استفاده این رنگ در کفپوش علاوه بر صمیمی تر کردن فضا, هارمونی زیبایی به آن بخشید و برای جلوگیری از یکنواختی و خاص بودن فضا دیوار ها و کف پذیرایی با متریال رنگ روشن طراحی و اجرا شد.

نورپردازی سقف بالای شومینه بر وجود آن تاکید و زیبایی آن را دو چندان نمود هچنین با نورپردازی موضعی سقف علاوه بر تامین روشنایی فضا که جنبه کاربردی آن است بر تفکیک فضایی آن تاکید شد.

استفاده از پروفیل زیبا و مدرن پنجره ها بر تاکید این سبک افزود و همچنین  ورودی زیبایی جهت دریافت نور طبیعی خورشید با فواید بیشمار آن گشت.

در اجرای دکوراسیون داخلی این واحد مسکونی اقداماتی چون اجرای کابینت آشپزخانه , اجرای کناف سقف | بازسازی سرویس بهداشتی

9 / 10
از 63 کاربر