طراحی نظارت و اجرای پروژه های بازسازی و ساختمانی از صفر تا صد
٤٤٨٩٠٧٣٢- ٤٤٢٧٤١٤٦-٠٩١٢٥٧٥٤٩٢١
برای تماس کلیک کنید 09125754921

اجرای دکوراسیون داخلی جنت آباد

مشخصات کلی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اقای اکبرپور

پروژه طراحی داخلی منزل آقای اکبر پور باتوجه به شرایط پروژه و به پیشنهاد شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا به سبک مدرن انجام شد و با استفاده از خطوط صاف و عمودی این سبک توانستیم روی نظم و زیبایی بصری تاکید نماییم.

آشپزخانه

در طراحی آشپزخانه از کابینت mdf براق (high glass)  استفاده شد و با ایجاد قاب مشکی روی یکی از ضلع های آشپزخانه به جانمایی ویژه و زیبایی کابینت ها تاکید شد.

در ضلع کناری جهت پوشاندن ستون در وسط جداره از کاشی هایی با رنگ نزدیک به رنگ کابینت مشکی استفاده شد که علاوه بر پوشاندن ستون با ایجاد خطی عمودی بر زیبایی آشپزخانه افزود .

استفاده از رنگ روشن کابینت آشپزخانه که نزدیک به رنگ کاشی های آشپزخانه بود توانستیم بر زیبایی قاب مشکی تاکید نماییم.

نشیمن

ترکیب زیبای سیاه و سفید جداره ی زیبا برای دیواره پشت تلویزیون ساخت که با ایجاد باکس های درون این جداره توانستیم بر کارایی و عملکردی بودن آن بیفزاییم همچنین با تغییر رنگ جداره ها با متریال کاغذ دیواری نقاشی ساختمان تفکیک فضایی صورت گرفت که برای هر بیننده ای قابل درک می باشد و به این صورت قسمت پذیرایی را از قسمت (tv room) جدا می شود.

 

اتاق خواب

با انتخاب مناسب پرده ها علاوه بر ایجاد محرمیت از نور مطلوب خورشید می توان استفاده نمود . در اتاق خواب رنگ گل های پرده به خوبی روی پوستر انتخاب شده خود نمایی می کند و به این ترتیب زیبایی ویژه ای از هارمونی را در این اتاق نظاره گر هستیم.

 

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی هیرادانا با طراحی کتابخانه باز و بسته علاوه بر تامین فضایی جهت نگهداری کتاب توانست بخش ویژه ای جهت آرشیو برخی مدارک وجزوات که معمولا در همه خانه ها موجود می باشد و از نظم و رنگ مناسبی برخوردار نمی باشند ، ایجاد نماید.

سرویس بهداشتی

استفاده از رنگ بژ در کنار رنگ سفید مبلمان برای سرویس بهداشتی گرمی ویژه ای به این فضای مرطوب می بخشد .

انتخاب رنگ موتیف های روشویی به رنگ کاشی ها با ایجاد هارمونی بخشهای مختلف سرویس بهداشتی تاکید می نماید .

شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا در بخش نورپردازی منزل آقای اکبرپور به خوبی توانست علاوه بر نورپردازی و ایجاد نور مناسب به تفکیک فضای داخلی آن تاکید نماید. برای این کار از خطوط ایجاد شده توسط ستون ها به خوبی استفاده کرده و با ایجاد موجی از کناف در امتداد آن و روی سقف توانست خوب و حرفه ای به تفکیک فضایی کمک نماید و برای ایحاد هارمونی آنرا در بخش هایی از سقف تکرار نماید.

در نهایت با ایجاد فضایی دلنشین و جذاب به سبک مدرن توانست محیط مطلوبی جهت زندگی با کیفیت خوب و با آرامش را بعد یک روز کار و خستگی به ارمغان بیاورد.

از نمونه پروژه های بازسازی منزل | تعمیرات ساختمان | دکوراسیون اداری | کابینت ممبران ما دیدن فرمایید

9 / 10
از 63 کاربر