طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
22172069- 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

مشاوره طراحی ویلا

بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 25 بهمن 1395 در ساعت 13 : 53 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

طراحی ویلاساخت ویلا | یازسازی ویلا | طراحی نما | نمای ویلا

از پروژه های بازسازی منزل و دکوراسیون ما دیدن فرمایید

جهت بازدید و مشاوره با شماره های 09125754921 و 021-44274146 تماس حاصل فرمایید

شرایط جغرافیایی و آب و هوایی منطقه ای که ویلا در آن قرار دارد از مهمترین مسایل در تعیین کردن مصالحی است که باید در ساخت ویلا استفاده شود . به طور مثال شیروانی کردن سقف و عایق بندی رطوبتی از حیاتی ترین موارد برای ساخت ویلا در مناطق بارانی است همچنین در مناطق بادخیز لازم به اجرای بادگیر در ساخت خانه ویلایی است .

گاهی اوقات افراد ترجیح میدهند به جای خرید یک ویلا در منطقه ای یک قطعه زمین ویلایی خریداری کنند و مطابق با سلیقه و میل شخصی خود اقدام به ساخت و طراحی ویلا کنند تا به این نحو هم در بحث کیفیت و هم در بحث قیمت استفاده بهینه را داشته باشند .

یک دغدغه اساسی که برای افرادی که تمایل به ساخت و ساز ویلا در مناطق شمالی ایران را دارند عدم آشنایی به محیط و کافی نبودن اطلاعات در این زمینه است  و سوالی که در اینجا برای این اشخاص به وجود می آید این است که طرح و نمای ویلا چه مشخصاتی داشته باشد و یا در چه شهری بهتر است اقدام به ساخت ویلا کنند . و حتی این موضوع مطرح میشود که چگونه میتوتنند به روند ساخت پروژه ی خود نظارت داشته باشند و از چه مصالح و متریال هایی در طراحی محوطه ویلا و نمای ساختمان ویلا استفاده کنند تا در کنار مقرون به صرفه بودن هزینه ها کیفیت و زیبایی کار حفظ شود .

ساخت ویلا در مناطق شمالی ایران به دلیل وجود آب و هوایی دلچسب  به همراه داشتن مناظری زیبا که گردشگران بسیاری را به خود جذب میکند از جمله شهرهایی است که ویلا سازی را در خود رواج داده است .

ویلا سازی در شمال ایران در ظاهر کاری بسیار ساده میباشد اما در مرحله ی اجرا دارای پیچیدگی ها و جزییات زیادی است که نیازمند توجه بسیاری است تا مشکلی در ساخت و ساز ایجاد نشود . برای اجرای ویلا در شمال نیاز به نقشه های معماری سازه و تاسیساتی نیاز است که قاعدتا تهیه ی نقشه معماری ویلا گام اول در جهت طراحی ویلا شیک خواهد بود که کیفیت و نحوه آن در همه ی مراحل بعدی تاثیر گذار است .

در بحث ویلا سازی و طراحی نما ویلا باید به جهت تابش آفتاب و وزش باد و همچنین قرار گیری ویلا در زمین و بسیاری موارد دیگر مورد بررسی قرار گیرد . 

اقدامات شرکت معماری هیرادانا در زمینه طراحی و ساخت ویلای مدرن و یا ویلای کلاسیک با استفاده از حرفه ای ترین گروه طراحی و اجرایی :

مشاوره ساخت ویلا : این مجموعه با در اختیار داشتن نیروهایی متخصص و با تجربه آماده خدمات رسانی در زمینه ی مشاوره در رابطه با طراحی و ساخت ویلا است  تا با ارایه ی جدید ترین الگوها در طراحی سازه و طراحی معماری ویلا و کوتاهترین زمان برای اجرای ویلا شما را در این امر یاری کند .

طراحی ویلا مدرن : طراحی با در نظر گرفتن اقلیم و فرهنگ منطقه ی جغرافیایی و همچنین خواسته ها و نیازهای کارفرما صورت میگیرد و همچنین اصول معماری و سازه مطابق با استانداردها و ضوابط لحاظ میگردد .

ارایه دفترچه برای مشخصات فنی ساختمان : این دفترچه که در بر گیرنده ی تمامی محاسباتی است که صورت گرفته و و طراحی سازه و معماری باغ ویلا پیرو مقررات ملی و آیین نامه است که تحویل کارفرما میگردد . 

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات